Menštruačný kalíšok z Ebay

linuus77
16. jún 2016

Dobrý den. uvažujem o kúpe menštruačného kalíška. Máte skúsenosti a názory? a ešte jedna otázka, cena je cca 20eur, ma ebayi sú neporovnatelne lacnejšie, píše tam že sú zdravtne nezávadné z medicínskeho silikónu. Mám skúsiť ebayový alebo radšej nie? Dakujem 🙂

acer11
16. jún 2016

tvoje zdravie....

trisp
16. jún 2016

Pozeraj cez zľavové portály, tam bývajú, ja som kúpila za cca11€ lunacup.

bosoriak
16. jún 2016

@linuus77 Vsak skus a uvidis. Ja by som do toho pokojne isla, co sa moze pokazit na silikone (aj keby nebol medicinsky), vyvaris po kazdom pouziti a mas. Zas to netreba brat tak smrtelne vazne 🙂

kiwi3
16. jún 2016

@bosoriak na ebayovskom cinskom silikone sa moze pokazit to, ze to nebude ani silikon. fakt sa na to neda spolahnut. nedavno som si objednala "rovnake" saty, lebo prve, co som uz mala doma, mi vyhovovalli. druhe uplne iny material, strih aj cislovanie. tak to o nieco svedci. okrem toho si staci pozriet slovensku inspekciu, v cinskych obchodoch dost casto s karcinogenmi najdes aj detske hracky.

ynett
16. jún 2016

no ja by som do toho nešla. treba popozerať stránky a často samotný predajcovia originálov majú rôzne akcie a zvýhodnené balíčky. 🙂

radusiq
16. jún 2016

@linuus77 nemala by som problem s kupou z Ebay ako takeho, ale kupovala by som len osvedcenu, v Europe zaregistrovanu znacku. Je to investicia na par rokov - tych 20 eur sa ti splati ani nevies ako 🙂

kiwi3
16. jún 2016

@radusiq a od predajcu z europskej unie. ale to urcite nie su tie lacne, co myslela zakladatelka temy.

domibeyoutiful
22. jún 2016

Ahoj, ja používam kalíšok asi 5 rokov a je to skvelá vec, nikdy by som sa nevracala k bežným produktom, no z Ebay by som ho rozhodne neobjednávala, objednávam odtiaľ milón vecí, ale toto rozhodne nie, tí číňania predsa všetko berú tak "fejkovo", rozhodne si nepotrpia na kvalitu a nestojí to za žiadne, možno fatálne zdrvotné problémy. Inak 20 € keď si vezmeš že x rokov nebudeš potrebovať nič iné tak je to tiež ako zadarmo. Rozhodne menej peňazí ako by si za rok dala do vložiek či tampónov 🙂