Používame cookies. Viac informácií tu. OK
aduskatt
12. apr 2012

kedze nevies, preco ti meska, nevies, co sa ti moze stat.predpokladam............ovsem z vlastnej skusenosti viem, ze sa mi doteraz nikdy nic nestalo, aj ked som nebola na vyvolavacke a cakala, kym pride mrcha sama, lenze ja poznam dovod, preco nechodila........

eva7780
12. apr 2012

ja som nemala ms pri cyste,kazdopadne by si si mala najst cas na lekara

jaruska74
12. apr 2012

ja som napridklad tak stratila MS ked som schudla....a tiez cakam ci pride a ked nepride tak buduci mesiac uz pojdem k Dr.

lvka
12. apr 2012

Nemas proste cas? Myslis ze zeny na MK ti daju diagnozu? zivot otazkou priorit...zdravie by mala byt priorita cislo jedna... Moze to byt hocico - od stresu az po cystu, cez vselijake rozne komplikacie. Urcite je najlepsie poradit sa s doktorom

danusskaaa
12. apr 2012

čo je podstanejšie ako tvoje zdravie, keď nemáš čas??? nehnevaj sa na mňa, ale je to len výhovorka, lebo keď nebudeš zdravá, nebudeš môcť ani nič robiť. v tom lepšom prípade sa ti nestane nič, v tom horšom môžeš dostať aj rakovinu /to ti určite neprajem a ani to nestojí za tých pár minút, čo zbehneš k dokimu/. všetko čo počas MS z teba vyteká sa ti môže usadiť v tele a "kvasiť" vo vnútri. moja mama mala podobný problem /neriešila to, lebo myslela, že už je v prechode/ keď šla po 4 mesiacoch na kontrolu, tak jej MS vyvolali a chodila na kazdotýždenné čistenie /nič príjemné, keď ťa preplachujú ako nejakú fľašku/. takže, radšej obetuj tú chvíľku na prehliadku a budeš vedieť na čom si... aby si si neskôr nič nevyčítala!!!

moniciak
12. apr 2012

Ako myslím že to fakt môže byť hocičo ja som bola na vyolávačku keď som mala po dojčení rozhádzané trošku hormóny nasadila mi Duphaston na 3 mesiace a už cyklus v pohode niekedy príde skôr niekedy trošku neskôr niekoľko dní ale do týždňa tak som mala od začiatku až po tehotenstvo 🙂 🙂 🙂 🙂 Aj teraz 🙂 🙂 🙂 A také liečiky na úpravu možno pomôžu aj pri otehotnení takže tieź ako radia baby k tomu lekárovi na zdravie si treba nájsť čas 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

henrietag
12. apr 2012

Bude to podla mna cista, ona kym nepraskne menzes nedostanes.. moja kamaratka to mava .. 😕 ale aj tak by som si spravila cas na vysetrenie u gynekologa

koniarova
12. apr 2012

Aj moja kamoška stále nemala čas a vždy si našla "niečo", čo bolo dôležitejšie, ako prehliadka. Teraz po 3 rokoch trápenia /konečne si ten čas našla/ prišla o maternicu a jeden vaječník. Už nikdy nebude mať deti. Čo by teraz dala zato, keby sa ten "čas" dal vrátiť. Aby si potom nebola prekvapená. Si dospelá osoba, tak sa podľa toho aj správaj. 😉

flowerska
12. apr 2012

ja som na tom podobne pred dvomi mesiacmi som vysadila HA a este mi nedosiel menzes, test som si nerobila ale zajtra asi budem muset spravit a ked bude negativny objednam sa ku dokimu lebo uz to vazne vadi vzdy som mala nepravidelnu, ale ked som naposledy vysadila tak mi nechodila tri mesiace az som bola v tretom mesiaci tehotnestva ))))

brexi3
20. máj 2014

Mám 46 rokov 2mesiace nemám menstruáciu ,bola som v marci operovaná na zlcník.po tyzdnisom dostala menstruáciu a odvtedy nemam Bola som na vysetrenie lekár mi povedal ze mam zvacsenu maternicu a dal mi vyvolávacku este stále nic .Okrem toho sa liecim euthyroxom .práve v aprili mi lekárka zvysilla davku z polky na jednu tabletku.

kiki68
20. máj 2014

od coho je gynekolog? asi aby zistil,kde je problem...

mejjus
20. máj 2014

štítna žlaza...ale mala by si ísť k lekárovi...

danuska24
20. máj 2014

Ja som na tom podobne, ale ja som vždy najneskôr po 2 týžňoch meškania naklusala k Dr. Posledný cyklus som takto skončila na dvoch vyvolávačkach, a menzes som dostala až 14 dní po druhej vyvolávačke.

dominikaa46
11. jún 2017

Ahojte... Meška mi 2 mesiace .... Co mam robit? :(

monika1293
8. dec 2017

Ahojte baby. Som po pôrode už viac ako 4 mesiace a stále som nedostala menštruáciu. Bolesti pod bruškom mávam každé tri týždne ale nekrvacam. A pred dvoma dnami som mala bolesti jak kontrakcie to boly tlačidlo ma to na konečníku a strašná bolesť. Čím to bude mal stým niekto skúsenosť?

dasenka26
8. dec 2017

@stanca22 ja ked som 2mes nedostala ms tak pricina bola menopauza..a to nemam ani 40r

dagmara23
10. apr 2018

Ahoj uz 2 mesiace mi meska som si uribila tehotensky tes negativny

domcaa544
19. sep 2018

Ahoj mam 13 rokov a už mesiac mi to meška menštruácia poraďte čo mám robiť?

ukulela
19. sep 2018

@domcaa544 v tvojom veku byva este menzes nepravidelny. trva dlhsie, kym sa ustali. ak mas ale problem, ze ta napriklad bolieva brucho a podobne, chod s mamou k pediatrovi a ten dalej rozhodne, ako postupovat.

domcaa544
20. sep 2018

Ďakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli