Menzes mi trval iba jeden deň

abbie123654
15. okt 2014

Ahojte ,
Chcem sa Vas spytat ,vo stvrtok som dostala mrchu , uplne ako obvykle,aj na termin no v sobotu rano uz nic. Trvala iba jeden den a teraz neviem co si mam mysliet. Teraz nemam ani moznost hned utekat k lekarovi .Stalo sa Vam nieco podobne ?

kristinka28
15. okt 2014

@abbie123654 ahoj ja som tak mala ,ale vraj je to ok lekar povedal ak sa to bude opakovat ten mesiac mam ist naspet ku nemu a da mi vitaminy ,lenze mrcha prisla a zatial 3 den je normalna ,,,vraj je to normalne ak zena ma 1 den ,alebo 3 ze to nic neni ,lenze ak sa bude opakovat je dobre vyhladat lekara ,mozu to robit hormony,,,no a snazite sa o babo moze to znamenat aj tehu ,,,niektore baby maju mrchu aj su tehu ,,, 🙂 daj vediet drzim palce ,,bazalańu si nemerias

soniada
15. okt 2014

ja mam tiez vzdy iba 1-2 dni a totalne slabe, dr povedal, ze mam byt rada 🙂 mam to tak uz niekolko rokov

abbie123654
autor
15. okt 2014

Dakujem baby , dam vediet

butterfly333
15. okt 2014

Ahojte ja ich mám dostať v nedeľu. No a v pondelok som si dala slipovu vložku a keď som išla na wc bola tam krv Tak som ju vymenila a od vtedy úplne čistá ani kvapka. A menzes mám mať až v nedeľu. Tak tiež neviem či môžem byť tehu hoci si dávame pozor no čítala som kvapôčke lásky vraj sa to môže stať. Tak uvidím v nedeľu.

butterfly333
15. okt 2014

Je tu nejaka mamička s podobným problémom? Poradí mi?

daturka1
15. okt 2014

@butterfly333 jednodňové krvácanie môže byť v strede medzi dvomi menstruaciami,alebo môže byť spôsobené chorobu stitnou zlazou,tehotenstvo,možno len náhoda . Ja som teraz dostala po dvoch týždňoch ale som chorá a možno to tým

butterfly333
15. okt 2014

@daturka1 ja chorá nie som a takéto jemné krvácanie teda tých pár kvapiek som nikdy nemala. A bolo to 7dní pred menzesom

daturka1
15. okt 2014

@butterfly333 ak to len jednorazova vec tak nestresuj

butterfly333
15. okt 2014

@daturka1 no myslela som že by to mohlo byť To uhniezdovanie aj keď si dávame pozor no potešilo by ma to.

daturka1
15. okt 2014

@butterfly333 mohlo,mohlo....

butterfly333
16. okt 2014

@daturka1 ahoj mam taky pocit práve som vstala po nočnej a zobudila som sa na to že má bolia prsia to sa mi ešte nikdy nestalo teda si na také niečo nespomínam.