Menzes po pôrode - vaše skúsenosti

nikusqaa1232
7. mar 2018

Ahojte chcem sa opytat prva menstruacia mi prisla cca 8 tyzdnou po porode presnejsie 22.februara a trva do dnes, cize 2 tyzdne aa nevyzera to tak aby mala tak skoro skoncit. Je to normalne? Dakujem za odpovede

lubina
7. mar 2018

Mne prisla uz po siestich tyzdnoch a tiez som predtym mavala 3 dni a teraz po druhom porode mam 7 dni ☹

pelian
7. mar 2018

Och, to ma ani neplašte. Veď ja predtým ako som bola tehotná som mávala týždeň menštruáciu. Po pôrode potom koľko dní budem mávať? Snáď nie dlhšie!!

harmona
7. mar 2018

Znie to sice neuveritelne, no moze byt kludne aj takato dlha. Kazda zena ma prvy menzes po porode bohuzial inak

nikusqaa1232
autor
7. mar 2018

Snad uz coskoro skonci pretoze mam pocit momentalne ze neskonci vobec... a tolko co skonci pride dalsia....

snehulienka82
8. mar 2018

@nikusqaa1232 mozno by si mohla zajst za doktorom, nech ta pozrie, ci jeja vsetko ok.

nikusqaa1232
autor
8. mar 2018

@snehulienka82 ked som bola pri lekarke este pred tym ako mi prisiel menzes tak hovorila ze je vsetko v poriadku a ze prvy menzes bude bolestivejsi a bude dlhsie trvat... chvala bohu nic ma neboli len to ze trva dlhsie.... momentalne to vyzera tak zeby uz mohol skoncit tak uvidime.... ak v najblizsich dnoch neskonci tak zajdem k lekarke kedze mi treba aj recept 🙂

snehulienka82
8. mar 2018

@nikusqaa1232 drzim palce!

ivec16
8. mar 2018

@pelian ja som mala pre porodom 7 dni veeeeelmi silnu, teraz po porode mam tiez 7 dni ale naopak veeeeelmi slabu... takze ja som spokojna ;)

l_u_b_i_c_a
8. mar 2018

Neviem či je normálne mat, tak dlho. Mne prvý prišiel v malého roku a pol. Bol bolestivy a trval 6 dni. Ja by som šla k lekárovi.

ivec16
8. mar 2018

@nikusqaa1232 chod podla mna k dr ked sa ti to nezda, moze byt ze si sa po porode zle vycistila a nieco tam ostalo

snehulienka82
8. mar 2018

@ivec16 suhlasim