Mešká mi menštruácia a tehotná nie som

viskupovaandrea
27. mar 2017

Ahojte dievcata. Potrebujem poradit.. Uz 6ty den mi meska menzes. Tehotna niesom,uz som si robyla 2 testy a oba vysli negativne a okrem toho mam zavedene teliesko uz vyse pol roka.
Boli ma ale brucho aj krize ako keby som menzes mala ale nie a nie sa milostiva dostavit.. Skusala som uz aj horuci kupel,aj vino cervene ale nic nepomaha. Este sa mi toto nestalo 😒
Neviete mi poradit ako ju vyvolam alebo po pripade preco mi takto dlho meska?
Dakujem dievcata 😢

lulu369
27. mar 2017

@viskupovaandrea Ahoj, ak sa smiem spýtať, máš "danu" alebo "mirenu". Pýtam sa preto, lebo ak máš mirenu, tak mrchu nemusíš mávať. Mne to povedal gynekológ, keď mi pred 15 mesiacmi teliesko zakladal. U mňa spokojnosť max., mechu ako mi založil som mala len asi 10-krát aj to len špinenie a cca pol roka som nemala vôbec, len ružový výtok v čase kedy by mala byť mrcha.

sandrasstini
27. mar 2017

smer gynekolog ten ti povie...moze to byt hocico stres, alebo hormony..

viskupovaandrea
autor
27. mar 2017

@lulu369 Ahoj. Ja mam zavedenu tu Danu,teda na SK sa tak vola,inak mi nehormonalne teliesko zavadzali v UK ( Mam IUD Coil ). Ale este ma napadlo ci niesom nahodou prechladnuta,mozno aj preto mi meska. Hm,som zmetena dost a hlavne preto ze ma boli v podbrusku neskutocne a krize tiez ale mrcha nikde..😢

viskupovaandrea
autor
27. mar 2017

@sandrasstini Ano chystam sa tam,len termin dostanem najblizsie o mesiac... Budem musiet na drzovku tam ist a zaplatit si...🙄 ( Tu u nas to tak chodi 😒)

anulka1171
28. mar 2017

Ahojjte baby ja mam taky problem ze som po porode mala menzes hned po sestonedeli ale vsak uz teraz mi meska druha menstruacia 3.den .. Tehotna niesom ani sme pohlavny styk a priatelom nemali teraz iba po sestonedeli ale to sa mi menstruacia dostavila..som z toho dost na ihlach ..gyynekologicka ma trz dovolenku tyzden .. Este nedavno som mala silne biele vytoky a navaly tepla asi pred tyzdnom ale ziadne bolesti podbrusku ani krizov nic nic sa nedeje a soom vo velkom strese... Mate niektora s tym skusenost?? Moze po porode menstruacny cyklus byt nepravidelny ??

bienennest
28. mar 2017

@anulka1171 ahoj, to zial moze.. niekedy to potrva pokial sa ti pravidelny cyklus vrati. pozri si toto - https://www.modrykonik.sk/forum/porod/nepravidelna-menstruacia-po-porode-2/