Meškanie menštruácie po šestonedelí

pusinka263
29. máj 2017

Ahoj.po sestonedeli som hned na dalsi den dostala menstruaciu, no teraz by som mala mat dalsiu a meska mi cca 3dni. Mam uz aj sem tam menstruacnu bolest brucha, no stale nic. Mali ste niektora taku skusenost? Ci sa mam ,,obavat najhorsieho,, ze som opat po 2.5 mesiaci,od porodu opat tehu ☹ pri oboch tehu som mala bolesti ako pri menstruacii ale uz pred tym ako mala prist.teraz ma len sem tam zaboli a zacalo to az na 29.den cyklu...mam strach ze som tehu tak piste. Dakujem

lulu_2323
29. máj 2017

@pusinka263 ahoj a mas docod na obavu ze si znovu tehotna? Ak si nedavate ziadny pozor a idete naplno niet sa comu cudovat lebo po porode je to velmi lahke znovu otehotniet miesto dohadov ci si alebo nie kup test a uvidis

pusinka263
autor
29. máj 2017

@lulu_2323 mali sme ochranu.test mam kúpený ale mam taky strach si ho urobit ze to odkladam ☹

k_e_y
29. máj 2017

Hneď po šestonedelí nemusíš mať pravidelnú menštruáciu 🙂 a ani ju pár mesiacov nemusis dostať, to ak kojis 🙂 ja som kojila a MM mi došla až za 9 mesiacov od pôrodu a tehotná som nebola 🙂 neboj sa hneď ;)

sardinka336
29. máj 2017

@pusinka263 a čo mi vieme prečo ti meška? Ak si mala nechránený pohlavný styk tak si sprav ttehotensky test nie? Kojenie, ani 600 nedelie nie je antikoncepcia. Telo sa dava po porode dohromady aj pol roka. 6 týzdnov je len nevyhnutny čas na aku taku zakladnu regeneraciu. Hormony mozeš mat neustalene, rozhadzane a menštruácia po porode nemusi byt pravidelna, nepišeš či kojiš, aj kojenie blokuje menzes. Cize bud sa testuj alebo navštív gynekologa.

lulu_2323
29. máj 2017

@pusinka263 tak sa neboj sprav si ho a hned uvidis nacom si a nemusis len dufat a hadat a zbytocne stresovat 🙂 zeny nado mnou maju pravdu ked kojis menzes mat nemusis takze ziadny stres a testuj

deti95060810
29. máj 2017

ja som dostala menzes až po 7 mesiacoch....Ja som si to vysvetľovala kojením...

pusinka263
autor
29. máj 2017

Baby, nekojim 🙂 robila som si trz test. Kupila som si citlivy (5-7 dni po oplodneni). Styk sme mali pred 2tyzdnami, odvtedy nie. Ukazalo mi lwn jednu ciarku...tak snad je to pravda. Ked MM nepride tak zopakujwm o par dni...a uz ked vas tu mam.ako sa chranite vy? My,pouzivame kondomy. Antikoncepciu nechcem uzivat. Dakujem 🙂

k_e_y
30. máj 2017

My sa riadime plodnymi dňami 🙂 ale na to je treba čas sa to naučiť :(

extempore
30. máj 2017

@k_e_y ale metóda plodných dni určite nefunguje po pôrode ked ešte nenabehom cyklus. Nie je sa od čoho odpichnúť pri počítaní a aj teplota kolíše...

k_e_y
30. máj 2017

@extempore ja si teplotu nemeriam, jedine co je isté je hlien, a podľa neho sa určuje, je to billingsova metóda či ako sa to správne píše 🙂 ...Ale máš pravdu po pôrode je to veľmi náročné si to odsledovať :(