Microblading obočia

adriana1990aa
29. apr 2017

Ahojte, pred tyzdnom som bola na microbladingu obocia, ale nepaci sa mi tvar a ani farba som z toho zufala! Po akom case vam zmizlo uplne pmu? Co sa stane ak nepojdem na korekciu?

balabasm
14. júl 2020

@leyla9 salon aristora 200€ to bolo, ked som bola min. rok

moniceek
16. máj 2021

Ahojte,stalo sa vám ,že ste si dali vytetovat obočie microbladingom a počas hojenia vám odpadavali chrasticky aj s obočím?

elemka11
16. máj 2021

@moniceek ano stalo sa mi to uz 2 krat a moje obocie vyzera horsie ako pred microblaidingom

sillvis
19. aug 2021

Pridám svoju strašnú skúsenosť s 3v salónom na Bajkalskej v Bratislave tiež som zatúžila po krásnom obočku objednala som sa páčili sa mi práce ,ktoré mi poslali ,že sú od nich ,prišla som na termín celá šťastná aká budem krásna ,celý priebech tochto skrášlovacieho zázraku bol vedený v duchu nebojte sa nebude to hrubé ,vyslovene som žiadala slečnu aby mi spravila tenké ,nič čo nekričí ,jasné že mi urobila hrubý hnus ,ani pekne vykreslené doslova súvislé čiary,ešte sa tak ponáhlala ,že celý proces ledva 45min ,našťastie že už za dva dni to začalo úplne miznúť,keď som ešte v ten deň čo mi to zrobila zašla do iného salónu zhrozila sa druhá kozmetička nad tým ,že si vôbec dala za to zaplatiť lebo to do týždňa zmizne a môžem byť rada,krivé zle vykreslené,neviem aký pigment použila no asi nejakú henu alebo čo ,po kontaktovaní salónu ma úplne ignorujú,baby naozaj vyberte si dôsledne salón kam zajdete na obočko ,lebo to vôbec nie je smiešne,žiadny zlavový portál,ja som videla reklamu na fb,to že sú takto klamú ani to nevedia robiť ani komunikovať ani nič som nevedela nikdy viac radšej si dokreslím sama ako keby som to to ešte raz zažila a tá bolesť prvý aj druhý deň hrôza obočie necitlivé bolavé keď trpieť ,tak vedieť za čo a výsledok nech stojí za to .No ja trpím za 80eur a úplne zbytočne

balabasm
19. aug 2021

@sillvis mas aj foto ako to vyzera? :O

moniceek
19. aug 2021

@sillvis to nebolo v zlave a práce mala pekné. Nemám to zlé ale myslela som práve že to budem mať trošku výraznejšie..

mitama
15. aug 2023

Ahojte dievcata, je to staršia téma, stále ste spokojne s výsledkom? Nezliala sa farba alebo nemá ryšavý/Modry/červený odtieň? Šli by ste ešte raz? Zmizlo to úplne alebo? Ďakujem za odpovede

balabasm
15. aug 2023

ja som tak spoko, ze som sla do aristora aj na tetovanie pier este po par mesiacoch 🙂

mitama
15. aug 2023

@balabasm a akú si si dala farbu? Ak nude, vyzerá to tak? Lebo mne to tak pri fotkách nevyzerá. Foto nemáš prosim, a aj obocko ako vyzera po dlhšom čase? Budem ti veľmi vďačná 😊

haluzatko
24. aug 2023

@mitama niesom spoko, farba ma rysavo cerveny podton... Nesla by som toho uz

balabasm
24. aug 2023
julia2002
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabrielkaa
20. dec 2023

@julia2002 nemyslim, ze by to bol problem. Akurat nestrhavaj si chrasty

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabrielkaa
20. dec 2023

@julia2002 farba sa este stabilizuje, a mala by byt cca o 2 odtiene tmavšia ako sa ti to teraz javí . A ak nie, tak by si mala mat v cene aj korekciu

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elemka11
20. dec 2023

@julia2002 u mna microblading nula bodov tak som asi tak po Roku Isla na pudrove obocia je to lepsie, akurat v January idem na rocnu korekciu. Ja mam pravdepodobne problem v tom ze mam Malo pigmentu. Lebo zbvnutornej strany na pravom oboci mi ta farba chyta menej plus obidva obocia sa mi hoja dlho AJ 5 tyzdnov

julia2002
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabrielkaa
24. dec 2023

@julia2002 to je v poriadku. Zas tie chrasty nedržia dlho, a keď idu samy tak je to ok. Tam je dôležité aby sa nestrhavali nasilu … farba by mala trochu stmavnúť , a potom na korekcii sa ešte zintenzívni

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabrielkaa
26. dec 2023

@julia2002 to by sa malo zjednotiť. Tiež ma chytala panika keď mi to prvýkrát robili a začali sa mi chrasty odlupovať, že ako to bude vyzerať, a teraz je to celkom ok. Mám ale problematickú pleť, zväčšené póry, takže mne to chytá trošku tak do siva. Len ja už som nebola pekne dlho. Výhoda je, že mne ta farba zase drží 4 roky. Ale už budem musieť ísť …

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
balabasm
4. jan 2024

Kočky, píšte svojim kozmetičkám u ktorých ste boli na microblading, ony sú predsa odborníčky a ochotne vám poradia v týchto otázkach lepšie ako ktorákoľvek z nás 🙂
aspoň ja som mala to šťastie na dobrý salón a mohla napísať kedykoľvek

gabrielkaa
4. jan 2024

@julia2002 myslím, že je to ok. Do 15. je ešte času dosť 🙂