Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Močové cesty

veronika56
21. máj 2016

Dobry den chcem sa spytat tyka sa to mna vcera som bola u dr brali mi moc pri cikani ma to pali a iba cvrkam ale problem je v tom ze nemozem chodit neskutocne ma bolia horne stehna prejst prejdem ale ako posrihnuta mali ste nieco podobne . myslite si ze to moze sposobovat zapal dakujem

cerez
21. máj 2016

Veru si už nepamätám či ma boleli stehná, bolo to už dávno. Viem, že som mala vysokú horúčku, nevládala som chodiť, hrozná bolesť pri močení- priam rezavá bolesť s krvou a bolelo ma podbruško a kríže. Týmto som sa obdarila jeden krásny slnečný letný deň, keď som sa opaľovala pri potoku, sedela na kameni a nohy celú dobu vo vode. Nikdy viac.

zita19
21. máj 2016

@veronika56 ak je bolest ukrutna, tak by som sla na pohotovost. Ak ta cievkovali kvoli diagnostike, je celkom mozne, ze sa zapal zhorsil. Cievkou podrazdena mocova rura neboli viac ako 12 hodin.

brona13
26. máj 2016

brusnicová 100% šťava pomáha na takéto zdravotné ťažkosti plus doplnila by som aj čajíkom kvet z harmančeka v extra kvalite - čaj https://www.naturonline.sk/sk/zdrava-vyziva-vyz... to pomáha 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli