Modriny na nohách u 18 ročnej

vanesa48
28. jan 2022

Dobrý večer chcem sa spýtať či má niekto skúsenosti niečim podobným: mám 18 rokov a poslednej dobe sa mi robia modríni na nohách ale má nebolia a mávam len kŕče nohách ale take že nevladzem ani chodiť ako keby som mala niečo ťažké a nič take nerobím že by som sa námahala a začalo sa mi to robiť aj na rukách

lintu
28. jan 2022

Smer doktor, ideálne hneď ráno a nalačno, ak by ti chcel brať krv.

lilke
28. jan 2022

Mamina mala modriny na nohách, u nej to bol zápal žíl.

diewcatqoo
28. jan 2022

Ked som bola v puberte, tak sa mi tiez tvorili modriny na nohach a vlastne, stacilo sa ma len dotknut kdekolvek na tele (napr. stacilo, ze ma niekto prudsie chytil za zapastie) a uz som mala modrinu. Aj sa mi casto pustala krv z nosa. Bola som u lekara a zistili, ze mam oslabene cievne steny. Dostala som nejake tabletky a trosku zdravsie som sa zacala stravovat a upravilo sa to.
Ale nemala som nikdy pocit tazkych noh alebo krce v nohach.
V kazdom pripade, navsteva lekara urcite nebude na skodu ;)

hyta
28. jan 2022

Určite ísť čím skôr k lekárovi. Mala som v tvojom veku podobné problémy, brala som Ascorutin. Na tie kŕče v nohách skús Magnézium.

whatever1
28. jan 2022

@vanesa48 Co najskor k lekarovi.

nataliia01
23. jún 2022

Ahoj, mám 19. Mala som rovnaký problém, modriny po stehnách aj rukách, avšak u mňa žiadne bolesti. Začalo to asi polroka dozadu, vtedy som to aj začala riešiť a trvá to vlastne až do dnes. U mňa je to autoimunitná trombocytopénia ťažkého stupňa. Verím ale, že to nie je tvoj prípad a už si Ok 👍