Moje kŕčové žily

pinkshopangel
13. mar 2016

Ahojte baby ak Vám len trosku pomôže moja rada tak bude rada . Niesom ešte matka ani tehotná takze v tomto Vám poradiť neviem no mám len 23 rokov a genetické výrazne kŕčové žily . Od leta 2014 pravidelne používam pijavice lekárske . Vyskúšala som vážne už hocičo, pri pohľade lekára na moje nohy som si uvedomila že ak nezačnem konať hneď tak to bude len horšie . Injekcie , gély mnohých značiek absolútne nič nezaberalo a ak aj tak len na chvíľu . Potom som sa dopočula o pani ktorá prikladá pijavice lekárske . Nieje to nič prijemne na pohľad slizké malé červíky 😀. No po troch mesiacoch som si ich nevedela vynachváliť . Na prvej návšteve mi pani prilozila rovno 4 pijavicky, približne po 20 minútach sa pijavicky sami odsali pani ich nasolila . Pijavicky vracali tmavú až čiernu krv, velmi hustú . Verdikt znel : hustá krv , zapálene kŕčové žily . Ja niesom žiadny odborník ani doktor ale to čo mi povedala potom pani bola veľká pravda : darmo sa snažíme zastaviť príznaky krčovych žil masťami a injekciami keď vačšinou je problém v životnom štýle a v krvy a tým by asi mala začať každá z nás aspoň ja som to tak spravila . Začala som prevažne každú hodinu piť pól litra čistej vody a zihlavovy čaj . Pijavicky som si najprv prikladala každý týžden teraz už len dvakrát do mesiaca . Teraz žijem v UK a pijavicky som si priniesla aj sem, sú proste perfektne !!

pinkshopangel
autor
13. mar 2016

Pridávam fotky z prvého priloženia pijavíc

monika111111
29. mar 2016

@pinkshopangel no páni, to vám tak veľmi krvácalo? tiež to chcem skúsiť, mám príšerné krčové žily, len mám z toho strach, to po každom použití to tak krvácalo? ako dlho?

pinkshopangel
autor
3. aug 2016

Dobry deň ano vždy ta krvicka krváca minimálne 5 az 8 hodín

janka30
3. aug 2016

A tie krcove zily zmizli? Ja som po troch sklerotizaciach na jednej nohe, zostali mi otrasne modriny a o tomto som uz pocula. Neboli to?

pinkshopangel
autor
3. aug 2016

Myslite pijavicky ? Samozrejme nebudem vam klamať nieje to nic prijemne ale keď vidíte výsledky tak sa k ním začnete správať ako k zlatickam

hnedoocko0909
4. aug 2016

@pinkshopangel mate prosim nejaky kontakt na niekoho v BA kto touto metodou lieci krcove zily?

pinkshopangel
autor
5. aug 2016

To vam neviem poradiť ja som z Levic

monikaken
29. apr 2017

@pinkshopangel ahoj, pokračuješ ešte v liečbe? Resp. v prikladaní pijavíc?

merlinja
29. apr 2017

takže to pomáha? tiež pomaly asi budem adeptom. prikladá sa priamo na žilu, či?

hnedoocko0909
29. apr 2017

@monikaken pani/slecna uz je neaktivna...skoda, tiez by ma to zaujimalo

monikaken
30. apr 2017

Tak začneme znovu....🙂 snáď niekto bude mať skúsenosť. Chcem sa vyhnúť operácii, počula som, že sa to pijavicami dá...zisťujem info, keď dačo budem vedieť, ohlásim sa...

merlinja
1. máj 2017

@monikaken budeme sa tešiť na novinky, vďaka. 😉

monikaken
22. aug 2017

Tak....včera som skúšala po 1x...trošku zaštípalo, keď sa prisali (2 kusy), potom toršku viac štípalo, hrýzlo, keď vypúšťali tie svoje aktívne látky...krvácalo mi to cca8 hodín, ale dalo sa to prežiť..pijavice stačí prikladať raz za 3-4 týždne a vždy nové, pretože tie staré , resp. 1x priložené obnovia svoju schopnosť liečenia až po 5-6 mesiacoch.

hnedoocko0909
22. aug 2017

@monikaken a to si bola u lekara, ci kde Ti ich prikladali?

monikaken
22. aug 2017

@hnedoocko0909 nie, v masážnom centre a tam poskytujú aj službu hirudoterapie, Prievidza

hnedoocko0909
22. aug 2017

@monikaken aha. Vdaka

sendy73
3. okt 2017

prosím Vás k čomu sa dá prirovnať tá bolesť a keď som alergik je to problém?

monikaken
5. okt 2017

ako keď poštípu mravce? len chvíľku..kým sa prisaje, potom len občas niečo pocítite...a ak ste alergička, treba postupovať opatrne a so skúseným hirudoterapeutom...

sendy73
9. okt 2017

@monikaken dakujem

terezaberkesova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz