Môže byť dôvodom zapáchajúceho moču nedostatok tekutín?

emaemese
24. mar 2020

Ahojte. Dlhšie má trápi zapáchajúci moc. Mohlo by to byt od nedostatku tekutín? Priateľ mi povedal že to je z nedostatku tekutín... Pretože v dnešnej dobe malo pijem... je to naozaj z toho?

bubu62
24. mar 2020

Áno,môže byť,ja pijem tiež malo tekutín.

anulienka26
24. mar 2020

@emaemese áno moze to byt z toho, hlavne by si mala pit cistu vodu príp. bylinkové caje 🙂

kitycat
24. mar 2020

Och joj... Ano mas mudreho priatela. Ak malo pijes tak malo cikas mas tmavu moc a moze mat silnejsi zapach.... Otazka je ci pijes stale rovnako malo a ak ano tak pridaj..... Aspon tie 2l by mal clovek vypit.... Tiez zalezi od aktivit za den

henriettak
24. mar 2020

Áno môže to byť kvôli tomu, že málo piješ, skús vypiť aspoň tie dva litre denne a uvidíš či to bude lepšie, ak nie tak by som možno skočila aj na urológiu keď sa už bude dať a riešila či možno nemáš aj nejaký problém s obličkami

lucik194
24. mar 2020

moze byt maly by si denne vypit 2litre.... vypijes? zajtra si to odmeraj a uvidis kolko vypijes....

emaemese
autor
24. mar 2020

Dakujem baby. Budem sa snažiť pit viac... ja som taká že môjmu organizmu veľa vody netreba a ani nepociťuje nedostatok, preto vypijem bohužiaľ iba do jedného litra denne A na silu neviem vypiť. Ale budem musieť. Ešte raz dakujem všetkým 😇

lindusss2016
24. mar 2020

@emaemese no pozor ale celkom kludne mozes mat v moci aj bakterie. Skus sa vycurat do priesvitneho pohara a aspon okom skontroluj, ci je moc ciry a akej je farby. Ak je ciry a tmavy, bude to malo tekutin. Ale ak je kalny, treba ist k dr zial

miminka91
25. mar 2020

Hej hej.Mala by si si naplnit flasku aspon 1X2 litre a dat si tak za ciel, aby si aspon taketo mnozstvo vypila. Podla toho sa to tak najlepsie nadstavuje