Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môže mať bolesť brucha pôvod v strese?

8. sep 2021

Môže mat bolesť brucha pôvod v strese? Pichava bodava až ako keby niečo natiahnuté svalovka bolesť, pociťujem to v hornej časti brucha a ide to až k chrbtici a hocikedy mi je zima

sandyan
8. sep 2021

Samozrejme

autor
8. sep 2021

@sandyan ale žeby ta bolesť strieľala až do chrbtice?

sandyan
8. sep 2021

No myslim si ze ano, stres zapricinuje vela toho

autor
8. sep 2021

@sandyan keby to bolo to tak som aj rada, lebo bojim sa aby nebolo niečo horšie

zuzikak
8. sep 2021

samozrejme jedna z moznosti je stres ale na druhej strane by som sa nespoliehala na diagnozy na modrom koniku a sla by som k lekarovi. Ten moze vylucit napr. zapal zaludka, zvysenu kyselinu a pod. Treba riadne vysetrenie.

autor
8. sep 2021

@zuzikak áno ja som objednaná ale viete treba počkať termíny majú dosť dlhé čakacie doby, tak preto píšem sem 🙂 krv,usg,rtg bolo ok 🙂

bambulienka25
8. sep 2021
bambulienka25
8. sep 2021
bambulienka25
8. sep 2021

Kolko dni bol kľud? 🤔🤣
@malinoismum

bambulienka25
8. sep 2021

No vieš lenka to všetko je psychika a si myslím že toto jedine dáš u psychiatra s silnými liekmi 🤷‍♀️ sa nestačím diviť že sa dokážeš sto razy opakovať

autor
8. sep 2021

@bambulienka25 psychika to nemusí byt môže to byt niečo fyzické

bambulienka25
8. sep 2021

No u teba skôr psychika ako fyzika. Veď ti urobili nekonecne veľa vyšetrení a nič ti nezistili. Ver mi keby ti nieco bolo už by ti to dávno zistili. Ja by na tvojom mieste zmenila psychiatričku. Nemáš ani rakovinu ani vtedy, to celé je tvoja psychika žiaľ. A nech ti človek čokoľvek poradí ty si ideš svojím 🤷‍♀️

autor
8. sep 2021

@bambulienka25 tiež si myslím žeby niečo sa ukázalo už, ale povedal lekár že tu hadicka hra rolu až tak môžme povedať že psychika, už riešime iného psychiatra 🙂

bambulienka25
8. sep 2021

A toto sme tí už xy razy povedali ale ty máš buď problém to pochopiť alebo ti to ide z jedného ucha dnu a druhym von alebo máš nejakú amneziu a furt zabudneš lebo každý druhý deň sa na to isté pýtať je už mimo hraníc
Ty by si sa mala hlavne dať v hlave do poriadku, zmeniť psy aj lieky aby si už konečne trocha zobudila

bambulienka25
8. sep 2021

Veď na budúci týždeň už máš tu hadicku, a uvidíš ale naozaj prestaň sa toľko opakovať lebo fakt toto je uz trápne, mne je už tvojich rodičov ľúto

klip0
8. sep 2021

Zase Lenka ?

autor
8. sep 2021

@bambulienka25 áno mne aj jedna liečiteľka takzvaná povedala že vonné cíti problémy s trávením

bambulienka25
8. sep 2021

@klip0 hej žiaľ, pred pár dňami riešila toto iste a teraz zase. Neviem ona má buď amneziu alebo neviem

bambulienka25
8. sep 2021

Čo ti povedala?

bambulienka25
8. sep 2021

že vonné cíti problémy s trávením.... to čo je?

autor
8. sep 2021

@bambulienka25 vo mne cíti problémy s trávením

bambulienka25
8. sep 2021

Ona v tebe cíti problémy v tráveni? 🙄🤦‍♀️ to dúfam že tej " liečiteľke " neveríš 🙏

autor
8. sep 2021

@bambulienka25 no cez ruky cítila keď sa napojila

autor
8. sep 2021

@bambulienka25 a povedala take veci ktoré nemala odkiaľ vedieť omne a povedala ich

bambulienka25
8. sep 2021

To vieš že je to hokus pokus? Takémuto humbuku by som neverila. Aj sama dobre vieš že to celé je len tvoja psychika len nejak to nechceš alebo nevieš priznať akceptovať

autor
8. sep 2021

@bambulienka25 viem to prijať len tomu neverím na 100%

bambulienka25
8. sep 2021

Tak musíš konečne sa naučiť to veriť že psychicky nie si ok. A k tomu aby ti bolo lepšie musíš fskt zmeniť psychiatričku, začať s liečbou tabletkami a raz do týždňa návšteva u nej

llenka014
9. sep 2021

@bambulienka25 ale keby to bola fakt psychika tak sa nenudim v noci na bolesti si myslím

klip0
9. sep 2021

@llenka014 mňa by zaujímalo koľko máš účtov a načo keď z jedného píšeš anonymne, z druhého odpisujes a podobne

malinoismum
9. sep 2021

Ja ti len Lenka prajem len aby si už našla schopného psychiatra…