Môže mladý človek dostať mozgovú príhodu?

beta4
26. júl 2021

Aka Je možnosť že mladý človek môže dostať mozgovú príhodu ?

janinah
26. júl 2021

Áno.aj 20 r..ak sa čokoľvek stalo okamžite volať rzp

janinah
26. júl 2021

Ide o čas

beta4
autor
26. júl 2021

@janinah Ako Sa da rozlisit od tetanie ??

amarilka26
26. júl 2021

Ano, mala som pred dvomi rokmi.

beta4
autor
26. júl 2021

@amarilka26 Strašne A Ako vam bolo pred ňou ? Vedeli Ste že sa s vami niečo deje ?

anicka182
26. júl 2021

@beta4 ano moze, môj 34 rocny brat je uz osem rokov anjelom....

jaga18
26. júl 2021

Kolega mal ako 28 ročný. Uňho to bola náhla ukrutna bolesť hlavy a dezorientacia. Prestastie sa z toho dostal.

petulka2021
27. júl 2021

Pri mŕtvici ti väčšinou ochabne jedna strana tela, tam vnímaš, že niečo nie je v poriadku, dezorientácia, bolesť hlavy,ochabne svalstvo,často človek nevie komunikovať alebo komunikuje ale viac menej je tam znak poruchy reči. Tetánia, mojej kamarátke to zistili na strednej škole a vždy keď mala stav mi vravela, že jej chveje celým telom,ale inak normálne fungovala,len je to o psychike dosť.. každý deň jedla magnezium tabletky to jej pomáhalo aj na kŕče do prstov a do rúk.

beta4
autor
27. júl 2021

@petulka2021 No Teraz ma každý druhý tetaniu a ta tetania teda poriadne dokaže simulovať ovela horšie choroby niekto to bere v pohode mam taky a taky zdravotny problem a niekto sa z toho zcvokne ....

allie458
27. júl 2021

Môže, moja neurologička mi hovorila,že ked robila na JISke tak sa to stavalo celkom často. Ale je pravda, že veľa ľudi ma panicku poruchu a tetaniu a v takych pripadoch je zamyšlanie sa nad takymito vecami skôr na škodu.