Môže od mykózy pobolievať bruško?

kvetinka12
4. feb 2008

Ahojte.....Asi v lete mi gynekologicka zistila mykozu...ani som nevedela dovtedy ze nieco take existuje...len v lete ma zacala niako viac naduvat a brucho sa mi trocha nafuklo obcas...aj ma troska podbrusko obcas bolelo..som myslela ze mam niaky zapal alebo co ..tak som isla gynekologicke a ta mi nasla len mykozu..aj c ytologiu mi robila a bola ok...Moja otazka znie..vy ktore mate mykozu alebo ste mali moze od toho obcas pobolievat podbrusko ?a nafukovat sa ...a to nadymanie obcasne ? 😠 🙂mali ste aj vy niake take priznaky? dakujem za odpovede... 🙂 😝

flyangel
28. feb 2009

Ahoj riska...dakujem aj tebe za radu...isto ten femigel vyskúšam,ved už aj tak skúšam všetko možné tak snád toto mi už pomôže 🙂

lucianko1988
28. feb 2009

Ahojte,mozete nam poradit stym ze 2 a pol roka mi stale opakuje kvasinky a obcas nemam pravidelne menzses a vraj ze sa neda otehotnit??Mohli by ste mi pomoc co mam spravit... ☹ ...Uz sa dost trapim a chcem mam už dieta..Dama si camasten a nic.Furt necoo..Ak viete mi poradit tak email je lulunka82@azet.sk-Dakujemmm 🙂

flyangel
1. mar 2009

lucianko1988,skusala si už preliecit aj partnera niecim co ti predpisal lekár?

lucianko1988
1. mar 2009

Flyangel no partner pojde na spermigram na vysetrenie.a púotom sa vsetko uvidi.Ale myslim ze to enma od neho ale mala som ineho.Nemala som iba jedneho parnera.Mala som ai ineho.Mozna som dostala od neho chorobu hm ☹ .Lutujem preco som to spravila.

flyangel
1. mar 2009

Kvasinky sa skratka raz objavia a nie a nie za kzdu cenu zmiznut ja uz tiez viem ake to je svinstvo a naviem sa ho zbavit...myslim ze os partnera si to nedostala lebo kvas. sa objavia u zeny a jedine zena to moze preneniest na muza a ak sa lieci len zena a muz sa uz nakazil tak pride ten pinpongovy efekt ze stale sa kvasinky vracaju.Tak snad sa to dajak vyriesi...ako dlho sa pokusate o baby?

lucianko1988
1. mar 2009

flyangel:ako myslis o ten baby.Ale mam pocit te ked som umyvala vnutorne mydlo a povrchovu som ti trochu dala alpu tak aby sa mi uspokojnilo.A potom ked som bola v grecku milovali sme v more a nroalne ma tak sipalo a svbrilo.Tak som musela dat nejake krem.A potom ked som mala ienho tak snim bolo chvilku ok a uz som mala castesjie.Neviem ceho to mam alebo mam od nekoho na chlapov.Nemala som len jedneho ale aj ostastne skym som si uzivala ked som bola pubertacka 😒 ☹ .Ale nakonec to lutujem

flyangel
2. mar 2009

no ze ako dlho sa snažíte o babätko?

lucianko1988
3. mar 2009

NO UZ OD JUNA 2008 AZ DO TERAZ.NO AL E VYSLETKY MAM ZLE A NAJPRV SA MUSIM DO LIECIT ...

flyangel
4. mar 2009

no neboj vyliecis sa a uz to pojde hladko 🙂

bakteria
12. mar 2009

Caute baby, tak ja som si tymto vsetkym presla-
a tusim som na toto nasla zazracny liek...
Presne ako jedna holka ktora sem pisala skor-
v lekarni som si kupila k o l o i d n e s t r i e b r o.
Niekde sa to da kupit priamo, inde vam to objednaju...
hoci kym ta objednavka do lekarne pride, od toho svrbenia sa clovek zblazni 😒
Je to v 300ml flasticke, vyslo ma to okolo 370,-Sk.
Uzivala som ho 4x denne-vzdy 1 lyzicka pod jazyk.
Po 3 dnoch som bola uplne fit!
Ziaden vytok, svrbenie, palenie, skratka nic...
Urcite vyskusajte-predtym som mala kadejake
volnopredajne vaginalne kapsule z lekarni-
ale ozaj pomohlo az toto.

katun
7. apr 2009

Ja som od silvestra bola asi trikrat chora - z toho dvakrat anitbiotika a nasledne anaeroby - takze liecba clyndamicinom mastou, kedze kojim, nic silnejsie som nemohla dostat. Teraz som myslela, ze mam zase anaeroby po tretikrat, ale vraj su to kvasinky a gynekolog mi predpisal Polygynax - vaginalne tobolky a clotrimazolum. Ibaze tie tobolky sa nesmu uzivat ked kojim. aspon tak pisu v pribalovom letaku. Nemate s tym niektora skusenost? neviem teraz, ci si mam dnes vlozit tu tobolku, alebo volat zajtra gynekologovi, co s tym..

milan44
18. apr 2009

ahojte, ja mam problem s kvasinkami a to tak ze ma nafukuje a mam traviace problemy pouzivam koloidne striebro ale nevidim rozdiel, je asi potrebne dodrziavat aj protikvasinkovu dietu, poradi mi niekto recept na nekysnuty chlieb? velmi pekne dakujem

mirutka
13. nov 2009

Už bude tomu rok čo som sem písala a od vtedy sa u mňa mikóza nevyskytla. Takže hlavne dieta a koloidne striebro.

mirutka
13. nov 2009

Už bude tomu rok čo som sem písala a od vtedy sa u mňa mykóza nevyskytla. Takže hlavne dieta a koloidne striebro.

gilian
12. apr 2010

Ahojte, ja som tiez mavala strasne problemy s vag.mykozami. Mavala som ich tak casto, ze som z toho dostala depresiu. Este stale sa z tej depky dostavam. Mykozy prestali odkedy beriem Candivac, alebo Femivaxin. To je jedno, ktory z tychto dvoch...Femivaxin je trochu silnejsi ohladom Candidy...Toto beriem uz 3/4 roka. Ucinok nastal pocas druheho balenia (pri druhej krabicke) Brala som aj Wobenzym, aj probiotika, ale nic nezaberalo.
Z probiotik mam dost velku plynnatost, tak tie beriem len niekedy. Az posilnenie imunity zabralo. Aj sladkosti vyzieram a vsetko vporiadku. Okrem toho beriem aj Luivac - od mojho imunologa. Je to na podporu nespecifickej imunity.

gilian
12. apr 2010

Ja som sa drzala aj protikvasinkovu dietu a vobec NIC nezabralo. Az tie lieky: Candivac, Femivaxin, Luivac...Inak, telu to velmi pomoze, ked vysadite bielu muku a sladkosti.

zuzanahor.
22. apr 2010

Ahojte baby,trapi ma mykoza uz 2 mesiac raz je to lepsie raz horsie 😖 Teraz mi dal gynek.Gyno-Pevatyl combipack,no uvidim ci to pomoze? Najhorsie je to,ze to zacalo ako sme sa zacali snazit o druhe babo ☹
Mozem vobec otehotniet? Sice aj sex je dost obmedzeny,gynek.povedal,ze to mam len na povrchu nie vo vnutry.....dakujem za odpoved 😉

solida
22. apr 2010

Ahojte dievčatá. Ja som mávala mykózy dosť často, nezaberali mi ani Candibene, ani Canesten - teda trošičku to zabralo, no po chvíli to bolo späť. Až raz mi dr. predpísala tabletky Mycomax a mala som pokoj. Skúste sa na to opýtať aj vy, možno pomôže. Pa

michaelachanel
12. jún 2010

baby môže byť príčina čípky POLYGYNAX že mi neprišla mrcha???? dakujem za skorú odpoveď

aniratak696
7. sep 2010

Ahojte, ja mám tieto problémy od 16r a teraz mám 22r, moja gynek ma vždy liečila čipkami,kremami,atd ale na chvílu bolesť, svrbenie,atd prešlo ale o mesiac znova...niekedy som mala pol roka pokoj niekedy ani nie mesiac... Vyskúšala som aj volno predajné krémy,čipky,atd niektoré pomohli ale tiež len na chvílu. Až som sa dostala do reči s primarom gynek. a ten mi povedal že tento problém treba riešiť najprv zvnútra až potom z vonku...predpísal mi lieky a každý mesiac alebo aj dva kontrola a predpísanie ďalších liekov ktoré sa prehltajú(liečba trvá pol roka cca) a môžem povedať že zatiaľ mám klud ak cítim že to namna ide dám si preventívne krém z lekárne a je to ok. Mne sa toto spúšťa pri konzumácii veľa sladkého, po braní antibiotík, stres, atď. Dokonca mi poradili aj diete priamo na toto určenú(žiadne sladké,tmavé maso,atď)

nikoleta164
27. sep 2010

uzivala som volnopredajne antimykotika, pomohli len na chvilu. Drzim dietu 6 tyzdnov,ale mykozu mam veselo dalej. uzivam aj bylinky, chlorellu, citrovital a kandidy nie a nie sa zbavit. som z toho velmi smutna, lebo s prestavkami ma trapia kandidozu uz 6 rokov.

aniratak696
27. sep 2010

@nikoleta164 skús sa gynek opýtať na tu vnútrornú pol ročnú liečbu čo mne dal primár...ked nad tym rozmýšlam mám to lepšie a nie často a ked to ide namna tak to akosi samo zmyzne... 🙂

nikoleta164
27. sep 2010

aniratak696 - dakujem za radu, skusim, ale moja gynek ma len odbije s novym receptom

aniratak696
28. sep 2010

@nikoleta164 aj moja by to urobila...ale nahodou som sa dala do reci s primarom tu na gynek a on ze ihned dojdite toto sa uplne inak lieci ako vas doteraz vasa gynek liecila...len cipky a cipky mi davala.... 😠

angelin84
28. nov 2011

Dnes som bola u gynekológa, nakoľko ma bolel podbrušok a chodím veľmi často na WC. Keďže som v 30tt, myslela som si, že to bude kvôli bábu(poslíčkovia)..našiel mi však bielkoviny v moči a predpísal Macmiror, čo by malo byť na mykózu. Teda podľa mňa je odpoveď áno, od mykózy môže pobolievať bruško/podbrušok 😒 ...a aj to nafukovanie s tým súvisí, aspoň u mňa.

lencika
20. apr 2013

dobre vediet ja som tomu nepripisovala vobec ziadny suvis pouzivala som canesten krem a tiez som mala take cudne tlaky v podbrusku diky

adka556
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pe
28. apr 2013

ano brusko moze pobolievat, nejako to suvisi, ked som mala vlani mykozu, tak ma to tak velmi svrbelo a palilo, az mi to tak pechadzalo do bruska tie neprijemne pocity, mne hned na prvy krat zabral Canesten gyn, takze odporucam, ja som bola velmi spokojna, svrbenie ma preslo hned prvu noc a do par dni som mala po mykoze a odvtedy som ju nemala, ale musim si davat pozor a neprehanat to so sladkym, ako vtedy... Canesten sa da bezne zohnat v lekarni, su rozne balenia, ako komu vyhovuje - tableta, krem, aplikacia 1x, viac-x ...

anicka068
Odpoveď bola odstránená
Zobraz