Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môže popôrodná depresia trvať 2 mesiace?

1111111111111
13. dec 2015

Je to strasne.. Neviem so zvyknut,vucitam si vsetko,myslim na pracu a som vycerpana a zla,hadam sa s muzom..vsetko zle..som na dne

pribinak
13. dec 2015

toto sama neporiesis, zajtra chod k psychiatricke, nepotrebujes ani vymenny listok.
ak sama citis, ze je to cele zle a nemas radost, tak to znamena, ze to treba riesit
drzim ti palce

bonaqa2013
13. dec 2015

Trvať môže aj dlhšie najmä ak to nebudeš riešiť, tak vtedy sa to môže ešte zhoršovať... zájdi aspoň k obvodnému, aj ten Ti môže niečo predpísať...

ukulela
14. dec 2015

si pisala nedavno, zesi neviesnajst vztah k babu, ze? ono ozaj, ak nemas s kym od srdca pokecat, kto by ta upokojil a povzbudil, ries to radsej s doktorom. alebo na zaciatok aspon so psychologom, on by ta potom nasmeroval dalej .... ak mas vazne depku, aby sa ti to nezhorsilo. to nie je hanba si priznat problem. a depresia je choroba, ktoru treba liecit.
drzim ti palce, aby ste si zvykli s babom, aby sa to zlepsilo a potom si zacnet e spolu uzivat. hlavne sa odhodlaj to riesit.

mimla
14. dec 2015

Najväčšia radosť, je radosť zdieľaná. S čím viac ľuďmi sa budeš stýkať, tým lepšie sa budeš cítiť. Depresia trvá, kým sa nevylieči. Kľudne aj viac ako 2 mesiace. Dnes už nie je socík, kedy lekárske záznamy putujú kádrovákovi na pracovisko. Liečba je predmetom lekárskeho tajomstva. Aj keď sa hanbíš, nemusí o tom nikto vedieť. Treba to riešiť. Prípady, kedy kojenec dostal po zadku, prípadne dostali facku, v krajnom prípade ich matky hádzali o stenu sú známe. Takto nechceš skončiť. Ide o veľa.

gviera
14. dec 2015

Popôrodná depresia môže trvať aj 6 a viac mesiacov. Treba ju okamžite liečiť. Čo najskôr zájdi ku psychiatrovi, netreba ti ani výmenný lístok. Depresia je choroba a treba ju liečiť, je to choroba, ktorá ovplyvňuje človeka psychicky aj fyzicky. Netreba sa hanbiť, žijeme v 21. storočí. Nesmieš to nechať zájsť ďaleko, lebo ťa to prevalcuje. Okamžite vyhľadaj odbornú pomoc! Popôrodná depresia je veľmi vážna vec. A ty predsa chceš byť v pohode, tešiť sa zo života a užívať si materstvo!

jana_eyre
14. dec 2015

Samozrejme, u mna trvala tak do 3 mesiaca.. Dovtedy mal aj maly koliky a stale reval, takze vsetko sa zlepsilo aj umna ked sa troska ukludnil.. Ak to je tak yazje, ze aj muz ta nechape, zajdi k psychologicke, vypustis myslienky ulavi sa ti.. Mne velmi pomahal moj muz tym, ze ma pocuval, presviedsal ze sa malemu nic nestane a ze nie som zla a vzdy ma vypocul.. To velmi pomaha..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli