Používame cookies. Viac informácií tu. OK
zuzikkaa
11. feb 2012

nepises kolko si po porode,,no posilovnu v pohode mozes...niekomu vadi sport kde sa skace ale posilka by vadit nemala...

ak sa citis tak aj 2mes po porode,ale pomaly postupne aby si telo zvyklo 😉

muca1212
11. feb 2012

No ja som začala chodiť do posilky okolo 6 mesiaca tušim a ti poviem, som mohla kľudne skôr, hrozne mi to psychicky pomohlo nehovoriac o zhadzovaní nadbytočných kilečiek 🙂 takže hor sa do posilky, hneď ako sa na to cítiš, vôbec to nemalo žiadny vplyv na malú, mliečko sa normálne robí a malá papa a už má 8 mesiacov 🙂 jediné čo treba zdôrazniť je že treba vypiť veeeeeela vody, to je veľmi dôležité inak môžeš ísť aj hneď, ja som mala sekciu tak som musela trocha počkať 🙂

megi1989
11. feb 2012

@desiik - pravdaže môžeš, len treba začať pomaly s cvičením, musíš si postupne zvyknúť, aby si nemala ´ svalovicu ´ ( kyselina mliečna ) ktorá by sa mohla dostať do mliečka a bábätku by nemuselo chutiť. Inak žiaden problém 🙂

lusja
5. nov 2012

Neviete mi nahodou poradit vhodne cviky v posilovni pre zaciatocnicku? Po porode potrebujem fakt zhodit cca 10kil a chcela by som tam chodit s manzelom...len neviem, ake cviky su vhodne. Maly bude mat 10 mesiacov a este kojim. Pred otehotnenim som cvicila 4x tyzdenne - spinning, jumping (trampolinky), kickbox... ale na to sa mi zda este nevhodna doba...a do posilovne by sme mohli chodit spolu - len ozaj neviem, ako by bolo vhodne zacat. Moc dakujem za akukolvek radu 🙂

puskaruka
5. nov 2012

Nemala by si cvicit pocas tohto obdobia, mlieko ma potom horkastu chut. Co malemu chutit nemusi.

lusinda1989
5. nov 2012

@megi1989 ja som vcera vytrhavala burinu v zahrade a mam svalovicu 🙂 ndufam ze malej to nevadi v mliecku :D

simca06022011
5. nov 2012

Mozes kludne chodit

ivuska027
5. nov 2012

mozes, v pohode, len skus vypozorovat, ci nestracas mliecko. U mna nastal zmena po troch cviceniach a je pravda, ze som o mliecko skoro celkom prisla, riadnalebo niee sme museli o neho bojovat. Cize u mna moc nie, ale viem, ze sa to da. Este moze mliecko byt horkejsie, tak by si mala mat pauzu aspon hodinku pred kojenim, resp si torsku odstriekaj pred tym. Pozri, drobcek ti povie, ci mozes 😉

sissmiss
5. nov 2012

to by aj mna zaujimalo, mohla si to zadat ako temu, nie otazku, takto ti niekto napise a ani sa nemozes spytat podrobnejsie ked ta nieco zaujme, alebo upresnit, alebo debatovat....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli