Môže to byť tetánia?

jlynj
22. nov 2016

Ahojte, už dlhšie pociťujem sťažené dýchanie alebo skôr také krátkodobé záchvaty pri ktorých sa mi neda dýchať, mám strach že sa mi niečo stane čím sa to len zhorší. Je to hlavne pri hlbokom nadýchnutí. Tiež trpim nespavosťou, keď si lahnem mám také nepríjemné sklbanie vo svaloch ako by takú svalovú drazdivost alebo nepokoj.asipred tristvrte rokomsom bola na emg ale vtedy som tieto problémy nemala a nič mi nezistili mám teraz dost stresujúce obdobie hlavme kvôli tomuto a škole. Prosím pomôžte nechcem brat žiadne AD ani podobne. Chcem začať viesť normálny život lebo úzkosti a tieto problémy má dosť obmedzuju. Ďakujem

zanet500
22. nov 2016

Najdi psychologa alebo neaku osobu ktorej doverujes a skus sa vyrozpravat.. Nestresuj a oddychuj

lucika4
22. nov 2016

Vyskúšaj si urobiť čaj proti stresu- medovkový, levanduľový a tiež magnézium a hlavne oddychuj.

zuzik_24
22. nov 2016

@jlynj ahoj, je tu skupinka "Liga za duševné zdravie", tam Ti skôr kočky poradia 🙂
šup sem:
https://www.modrykonik.sk/group/8273/

a neboj, daj si na noc magnézium, to pomáha.

jlynj
autor
22. nov 2016

Ďakujem velmi pekne za rady....

maaaria3
22. nov 2016

Týmto som si prešla... je to psychika, stres, úzkosti... je to problém a treba spomaliť, nestresovat... žiaľ, mne prírodné veci moc nepomohli... dýchacie cvičenia, bylinky, magnézium, kalcium aj draslík... vitamíny skupiny B... ak to nepomože, zhorší sa, AD vedia pomoct...

tikalka
12. jún 2019

Môže to byť tetania ale keď ti nevykazuje nič prístroj tak nie môže to byť stres čo ti povedala neurolocka robili ti eeg môže to byť aj iná choroba nech ti urobia eeg