Môžem mať cukrovku?

1ingrida1
16. nov 2012

ahojte. v poslednej dobe mam take divne priznaky, ako zhorsene videnie, a to zo dna na den, take ze nemozem zaostrit do dialky, neprekonatelna unava, a asi tyzden mi je hrozne zle zo sladkeho. tym nemyslim ze zjem celu cokinu a je mi zle, priklad,dnes rano som sa stavila u mami na kavu, dala som si len jednu malu lyzicku cukru do dva a pol deci kavy s mliekom. a nebola som schopna tu kavu vypit.je to taky zvlastny pocit, v krku a v rukach,neviem to vysvetlit,ako by ma vyslovene boleli zily po tom ako ziem nieco malo sladkeho. a k veceru mavam busenie srdca a pocit akoby som vypila tri litre kavy,taky rotekani pocit. pricom kavu pijem tak max raz do tyzdna a aj to nescu.velmi slabu.uz 4 dni mam mrchu,ako to tu volate 🙂 a to dost silnu a bolestivu,co u mna nebyva zvykom.co sa tyka tekutin, od mala velmi malo pijem a len malokedy mam pocit smadu, to mam po mame, proste pijeme nasilu,a ked je dobry den, tak vypijem az liter vody za cely den. tak teraz neviem, ci to mozu,alebo nemzu byt priznaky cukrovky. momentalne nemam lekara,kedze moj umrel a este som nemala cas si vybavit noveho, tak nechcem panikarit a behat hore dole. cukrovku v rodine mame, ale to skor vo vyssom veku a skor generacie dozadu.ma niekto z vas podobne priznaky? neviete co by to mohlo byt? dakujem za kazdu reakciu

enula222
29. jan 2013

No ahoj ako si potom pochodila u lekara???