Možné tehotenstvo alebo cysta?

Som v tom?Cysta
romcix213
3. jún 2020

Ahojte baby,potrebujem pomoc nech sa úplne nezosypem....bývam u maminy,mám syna, mám 20 rokov a synčeka zbožňujem no...stalo sa že jeho otec prišiel a ja sprostá som znovu povolila a znovu mám dilemu,na teste dve čiarky ale nie silné ako pri malom,boli bledé potom zosilneli a potom zoslabli,dnes som bola u lekára no nie je nič vidieť takže mi bral krv....mala to už niektorá z vás?....mamina ma varovala že to môže byť aj cista ale neviem no ..

Neukamenujte ma prosím 🙏🙏😟

martuska90
3. jún 2020

Ak mas na teste // tak.z nicoho tam niesu..
A na na soneto nemuselo byt nic vydno ak je to este skoro...
Takze skusit test neskor a potom teda aj dr.
Inak ti tu poradit nikto nemoze

veronikaszabova
3. jún 2020

@romcix213 tak teda gratulujem k druhemu dietatu. Co uz, treba sa postarat, ked "si znova povolila".
Ak si nechcela dalsie dieta, tak ste sa mali chranit.

brezza
3. jún 2020

@romcix213 nemas foto testu? Sprav este jeden. Kolko ti meska menstruacia?

daganov
3. jún 2020

@romcix213 prečo by sme ťa kameňovali? To, že si sa s otcom svojho dieťaťa vyspala bez ochrany, bolo tvoje rozhodnutie. Možno to nie je tehotenstvo, len zbytočný poplach, nech je pre teba varovným prstom, že bez ochrany iba vtedy, ak prípadné tehotenstvo bude vítané. Ak si tehotná, je na čase začať sa správať ako dospelá a otec tvojich detí tiež. Prečo nežijete spolu, ale ty si u maminy? Budete rodičmi dvoch detí, tu už sranda prestáva.

silviazlat
3. jún 2020

@romcix213 Ja som momentálne v 22. tt. Testy som si spravila 2, oba ukázali slabú druhú čiarku. Musela som 7 týždňov čakať v neistote a až potom mi to doktor potvrdil. Takže skús počkať pár dní a sprav si ďalší test, prípadne tiež čakaj na vyjadrenie doktora.

ayanamirei
3. jún 2020

@romcix213 kamenovat ta nejdem, len rozmyslam, ze PRECO si si znova nedala pozor s chlapom, ktori kasle na teba aj syna, ktoreho uz mate ☹ toto mi proste hlava neberie, sak ok je chut, chcem sex, ale preboha je tolko druhov ochrany 🙄

lucilaines
3. jún 2020

Na 99% si tehotna, len este velmi skoro. Urob si dalsi test hned zajtra rano, uvidis, ze ciarka bude tmavsia.

romcix213
autor
3. jún 2020

@martuska90 pondelok budem vedieť výsledky no robila som si ho ráno dnes a test ukázal slabulinku druhú čiarku no aj tak neviem uvidím
@brezza mešká 9 dní ale meškavala aj predtým už @daganov to je veľmi zložite a dlhé vysvetľovanie

romcix213
autor
3. jún 2020

@brezza cca po hodine som ich fotila a potom som išla kúpiť digitálne a tie dopadli rovnako akurát na jednom čiarka zmizla

sense
3. jún 2020

To su pozitivne testy....takze gratulujem

barus26
3. jún 2020

@romcix213 testy síce sú pozitívny, ale pokial čiarky zmizli ako píšeš mohlo ísť o biochemické tehotenstvo ..

brezza
3. jún 2020

@barus26 ale jej zmizli na tom istom teste. Nie ze jeden den mala čiarky a dalsi slabsi a dalsi zmizli. Skor je este skoro. Tiez sa priklanam k rannemu stadiu tehotenstva.
Digitalny ukazal ktory tyzden? Kedy bol vlastne ten sex? Priprav sa na to, ze maly bude mat surodenca. Vasa rodinka sa rozrasta.
@romcix213

barus26
3. jún 2020

@brezza tak som to asi nepochopila. No to sa mi naozaj nezdá že by jej takéto čiarky zmizli. mne nikdy takáto čiarka z testu nezmizla

romcix213
autor
3. jún 2020

@brezza dúfam že nie,nemôžem si to dovoliť hlavne kvôli svojmu zdravotnému stavu...@barus26 čo sa týka sexu v Apríli počas menštruácie sa to stalo

veronikaszabova
3. jún 2020

@romcix213 podla testu tehotna proste si. To nie je duch ani kanalik. Je to pekna ciarka.

daniela2227
3. jún 2020

@romcix213 a digitálny povedal čo?

romcix213
autor
3. jún 2020
daniela2227
3. jún 2020

@romcix213 zlá foto 😕

romcix213
autor
3. jún 2020
simbatko
3. jún 2020

@romcix213 skus ho rozobrat a odfot....

brezza
3. jún 2020

@romcix213 ale vies, ze tento digitalny nie je, ze? Aku ma citlivost tento test?
Sprav znova rano

romcix213
autor
3. jún 2020

@brezza neviem tieto mi odporučili že majú vysokú citlivosť a sú najspoľahlivejšie už nemám aký, počkám do pondelka na vyjadrenie lekára

silviazlat
4. jún 2020

@romcix213 Pokiaľ sa ti "pošťastí" a tehotná nebudeš, dúfam, že to bude pre teba ponaučenie do budúcna. Dieťa je dar a nemá byť omylom a ani nechcené. Takže pokiaľ si z akéhokoľvek dôvodu nemôžeš druhé dovoliť, zvol antiku, alebo nejakú formu ochrany a na toho chlapa sa dobre ti radím vy*er. Podľa toho čo píšeš je to ma*or ktorý nemá záujem ani o prvé dieťa.

romcix213
autor
4. jún 2020

@silviazlat hneď ako vyriešim toto dám si tabletky predpísať a toho chlapa pošlem do riti akonáhle by skúsil drzo prísť sem, bábätko nie je nechcené ale v mojej situácii keď on je idiot,nemá záujem sa čo i len zamestnať lebo sa vyhovára stále a ja som sama s maminou jednoducho nemôžem si to bábätko nechať a postarám sa o to aby mi na malého aspoň platil už sa nenechám využívať a klamať lebo potom trpím ja a malý

veronikaszabova
4. jún 2020

@romcix213 a co mas v plane, ak tehotna si?

romcix213
autor
4. jún 2020

@veronikaszabova budem musieť podstúpiť interupciu,keďže sa poznám viem že ak si to nechám na adopciu by som schopná bábätko dať nebola a viem že ma teraz veľa žien ukameňuje ale nemám inú možnosť moje telo by momentálne tehotenstvo nezvládlo a budem si trieskať hlavu že som sa znovu nechala využiť ale už to nedovolím,porozprávam sa ešte s našimi o tom ale neviem či pochodim budem rada ak ma nevyhodia z domu

silviazlat
4. jún 2020

@romcix213 Pokiaľ by bola nutná interupcia zo zdravotných dôvodov, odporučil by ti to sám gynekológ.

romcix213
autor
4. jún 2020

@silviazlat gynekológ mi to neodporuči,ja viem že jednoducho zo zdravotného a finančneho hľadiska ďalšie bábätko mať teraz nemôžem hoci mi to je veľmi ľúto,keby som mala partnera ktorým by som si bola istá nechala by som si bábätko a byvala s ním ale on mi nie je schopný platiť ani na prvé,bol schopný ma podviesť, udrieť no všetko som mu odpustila lebo som ho ľúbila a čakala som jeho dieťa,verila som že malý ho zmení a namiesto toho sa znovu zachoval ako decko

veronikaszabova
4. jún 2020

@romcix213 fuuuha, rozhodnutie je len a len na tebe. No zakrok nie je ozaj lacna zalezitost :(

"Namiesto toho sa znovu zachoval ako decko"... ty si sa vsak tiez nezachovala moc dospelo, ked si mala sex bez ochrany :(

romcix213
autor
4. jún 2020

nerada to tu priznávam ale práve som sa psychicky zosypala keď som videla video o tom zákroku a rozhodla som sa nechať si bábätko,bude to ťažké,zložité a možno sa úplne zbláznim ale nedokážem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre