Môžu ma 2 týždne po sekcii bolieť zrasty?

pariska512
27. feb 2018

Ahojte, som 2 týždne po sekcii a mám takú tahavo-bodavu bolesť vpravo vboku. Niečo podobné ako keď boli pruh. Este keď sedím alebo ležím tak v pohode ale keď sa postavím tak ma to ťahá, môžu to byť zrasty? A môžu tak skoro bolieť po sekcii? Tá bolesť začala až teraz po dvoch týždňoch od sekcie.

nina4
27. feb 2018

@pariska512 to mas este velmi cerstve dva tyzdne nemozes ratat ,ze zvonka mas zahojene najhorsie je vnutorna jazva ja som pred 15 r.mala sekciu to som sa dala do poriadku za 2 mesiace a teraz pri poslednom znovu sekcia maly ma 4,5 mesiaca a brucho este stale pobolieva pokial je zmena pocasia

nikuska00771
27. feb 2018

Já som presne toto mala tiež dva týždne po, prešla som doslova par metrov prvý krát s kočíkom a dva dni som nemohla vstať z postele . Už som chcela ísť na pohotovosť , keď zrazu nebolelo. Potom ešte sem tam pobolievalo, teraz som 6 týždňov po a je to ešte citlivé.

mishach
27. feb 2018

Ja som po sekcii 9 mesiacov a este sa mi to stava sem tam..ale tych 6 mesiacov to bolo bezne..

pariska512
autor
28. feb 2018

@nikuska00771 a tiež si mávala takú tahavu bolest, občas pichanie? Včera som už zvolnila tempo a už to hneď menej pobolieva, asi sa fakt treba ešte šetriť

nikuska00771
28. feb 2018

Áno presne to iste čo ty, take ťahavé na pravej strane pod jazvou ak tričku cez aj nad. Treba sa šetriť určite
@pariska512