Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

MUDr. Andrej Karkalík

ivana1410
21. mar 2014

co na neho hovoríte?

ivana1410
autor
21. mar 2014

baby prosíím o príspevky

staford
13. apr 2014

neviem čo by si rada vedela ja som bola 1x na vysetrení 2xu sestry dcéry boli tiež asi 4x mladý sympatický pán doktor sestrička mladá kočka zlatá 🙂

puckomucko
29. apr 2014

urcite urcite odporucam,
Mudr. Karkalik je velmi mily, ludsky, snazi sa mi vzdy vsetko vysvetlit, v kazdej poradni mi robi ultrazvuk, cize vidim ako sa babatko meni a rastie, sestricka je mlada, ustretova, vzdy s dobrou naladou
chodim k nemu cele tehotenstvo a nemenila by som, je dokonca aj porodnik takze si je ho mozne aj zazmluvnit k porodu...
ako vravim, urcite odporucam 🙂

boruska11
5. máj 2014

je celkom fajn

mitzy11
27. jún 2014

Ahojte zienky, prosim, hladam sestricku, ktora pracovala u pana Andreja KArkalika -. mlada, stihla, dlhovlasa, cierne vlasy, vesela a vzdy ochotna - prestala u neho pracovat a rada by som kvoli nej presla k inemu lekarovi / lekarke, kde pracuje 🙂. Vedeli by ste mi povedat jej meno? Na stranke maju ako sestru uvedenu Danielu Lipcakovu, ale netusim, ci to je ona... Vdaka 🙂

mekita
23. júl 2014

sestricka sa vola Danka Lipčaková, netusim kam isla pracovat, a doktor Karkalik je proste super 😀

cacianka
23. júl 2014

ja som prišla k nemu 1. x, nevedela som že jeho predchodkyňa odišla do dôchodku, šoklo ma že nemajú súlad v oficiálnych ordinačných hodinách s oznamom že berú iba objednané . nevadí mi počkať 1-2 hodiny, ale hlavne je to nezákonné. keď som sa slušne sťažovala, vypočula som si prednášku, z ktorej mi vyplynulo, že som rukojemník vlády a lekára - takže ak sa mi nepáči , môžem zmeniť...
zaplatila som si rozšírenú cytológiu za 25,- €, do 2 týždňov budú výsledky, zavolajú, NO volali o mesiac.
ešte skúsim jednu návštevu, mám to blízko, ale inak idem preč...

joja1010
20. nov 2014

Pekný deň prajem všetkým a chcela by som sa pripojiť k hodnoteniu MUDr. Karlíka. U pána doktora som bola po odchode pani doktorky Berešovej prvý krát a bola som celkovo veľmi spokojná, či už s jeho komunikáciou so mnou, čistotou prostredia, novosťou zariadenia. Pána doktora môžem len odporučiť.

ejmy113
22. apr 2015

Baby, prosim Vas, tiez zvazujem tohto doktora, ako to u neho chodi na stranke su traja dr., je to tak, ze vzdy pridem k nemu alebo sa tam nejako striedaju? A pocas tehu a zaplatenia toho poplatku 120 eur stale platim za termin? Ak k nemu chodim aj porod musim absolvovat u neho? ma vela pacientiek, dlho sa caka prip. Mam sancu dostat sa na rad ak nie som objednana? Dakujeeeem

ajwa
14. júl 2015

@ejmy113 Ja navstevujem ordinaciu Andreja Karkalika uz niekolko rokov a som veeeelmi spokojna. Okrem neho tam je tusim este jedna doktorka. Striedaju sa nepravidelne. Mozem povedat, ze aj p.doktorka je velmi mila, profesionalna. Najlepsie je, ked navstevujes len jedneho gynekologa samozrejme. Sestricka ti vzdy povie, ktory lekar tam je. Myslim, ze teraz sa necaka dlho. Predtym to bolo horsie. Je dobre, ked sestricke zavolas. Ja to robim stale a ta mi povie cca hodinu, kedy by som mohla prist. Zatial som dlho necakala nikdy. 🙂
Pana doktora mozem len odporucit aj so zaskokom a sestrickou. Spociatku bola sestricka taka divna, ale potom sme sa dobre nasmiali :D

jochabet
18. nov 2015

Ahojte. Vie mi niekto zodpovedat, ake ma pan doktor ceny? Na feminatal som sa docitala o cenniku, ale neviem, ake vysetrenia su potrebne. Chcela by som k nemu prestupit ako tehulka. Kolko ma to vyjde?
Dakujem.

viky7
19. nov 2015

@jochabet najlepsie je asi si tam zavolat a opytat sa .. myslim, ze zakladny balicek tehotensky stoji 130 (alebo 120 ? uz nie som si ista) a potom sa mi zda , ze ten druhy bol 190 a tam bolo aj morfologicke sono a 3D a 4D, plus fotky a dvd ... sestricka je mila a rada ti to vysvetli... cinkni tam 🙂

puremind
25. nov 2015

Dobrý deň. Mala by som záujem ísť k tomuto lekárovi ale na inom portáli niekto napísal, že nepredpisuje antikoncepciu. Máte s tým niekto skúsenosť? Je to pravda? Ďakujem za odpovede.

viky7
26. nov 2015

@puremind myslim, ze nepredpisuje. ale kludne zavolaj tam, sestricka je uplne pohodova a budes to mat potvrdene .

puremind
26. nov 2015

@viky7 ďakujem😊

lawrie
27. nov 2015

@puremind nepredpisuju hormonálnu antikoncepciu, ani nerobia konzultácie k potratom. Chodia tam zväčša ženy ktoré sa snažia o dieťa-ako mi pani doktorka povedala. Platí sa vstupný poplatok 30e. Zavolaj tam niekedy po obede, vtedy sa tam lahšie dá dovolať.

puremind
27. nov 2015

@lawrie Ďakujem za info.

ejmy113
29. nov 2015

@puremind ahoj, nepredpisuje antikoncepciu, chodim k nemu, je v pohode, len toho moc nenahovorí, zato tá druhá p. doktorka Zagyová, ktorá tiež ordinuje u neho v ambulancii je zhovorčivejšia 🙂. Pri prestupe som ziadny poplatok 30 eur neplatila, platila som poplatok za zalozenie karty ale aj to je uz myslím zrušené od platnosti toho zákona. Viac info nájdeš na ich stránke www.feminatal.sk

fraxinka
21. jan 2016

Zdravím, ja by som chcela prestúpiť k tomuto doktorovi...píšete že nepredpisuje antikoncepciu? ja tu v BA hľadám dr. hlavne kôli antikoncepcii, keďže tu pracujem a moja dr. je daleko len aby som tam chodila koli receptu

chillinka_ali
18. feb 2016

ja som tam chodila ešte za čias dr. Berešovej, tam bolo super že ked som chcela a mala čas išla som do čakarne a počkala si a vybavila čo bolo treba, a hlavne som nikdy za nič neplatila, teraz sa plati sono 10€. a teraz ked mam problem nemožem prisť hned, ale musim sa objednata prist až ked maju termin. teraz som mala dajaké problémy a musela som čakať 4 dni. doktora Karkalika som ešte nevidela , chodim k pani doktorke a je velmi mila a šikovna. Ale každopadne odporučam a som spokojna 🙂

fraxinka
22. feb 2016

a predpisuje antikoncepciu?????

andrejta
22. feb 2016

@fraxinka nie, ma to aj na stranke. Oni si prolife zamerana ambulancia

andrejta
22. feb 2016

@chillinka_ali a keby som mala akutny problem, tiez by ma nevzali? Lebo planujem k nemu prestupit, teda ak beru nove pacientky

fraxinka
23. feb 2016

andrejta nove pacientky beru.ja som sa informovala este ked som nevedela ze nepredpisuje antikoncepciu

andrejta
23. feb 2016

@fraxinka vdaka za info

akombakom
7. júl 2016

no uzasny prolife doktor, nie ze by bol rad, ze niekto sa k tomu postavi zodpovedne a nechce na potrat, ale rovno predide tomu? debil katolik to bude asi, ok porodim a bude mi prispievat na vychovu???? ci ako.....alebo chce zarobit na tehotenskych balickoch.... no koment....

lu_
14. júl 2016

@akombakom tak to nekomentuj. Aby si to nemusela lutovat. So svojim nazorom chod k sebe rovnym.

akombakom
15. júl 2016

@lu... ani ty si nemusela komentovat... tiez sa drz sebe rovnym, aby si to potom neskor ty nelutovala, aj ked matky su vzdy zaujaté.. aj najvacsi vrah je ich maly syncek..... a potom uvidim kam ten svet dospeje.. vela zdaru

andrejta
15. júl 2016

@akombakom jednoducho to ber tak, ze je to jeho nazor. Kazdy ma pravo na ten svoj. Mne sa to tiez nepaci, ale pozeram na odbornost a pristup ku mne, kvalitu sluzieb. Ak budem chciet antiku, tak pojdem inde, no boze. Ved ak sa ti jeho fungovanie nepaci, nemusis k nemu chodit 😉

akombakom
16. júl 2016

@andrejta tak porad nejakeho, na SK je to s lekarmi biedne, niet normálneho.. ci gynekolog ci zubár... oboch hladam uz dlhe roky a stale natrafim na nejakych idiotov.. moze mat nazor je clovek, ale prisahal hypokratovi a svoj nazor si ma nechat pre seba, nic nezakonne si od nich nepytam, HAK je zatial povolena, Hrusovsky chvala bohu nedirituje :D (rozpravam ako keby nieco.. 6 rokov som nebola s chalpom, ja tu HAK potrebujem aj kvoli inym veciam, bolesti, krce, neprijemnosti, kvantita krvacania a tak....porodit je najmensi problem, (ak teda lekari to nepokasli nahodou) ale co potom?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli