MUDr. Andrej Karkalík

ivana1410
21. mar 2014

co na neho hovoríte?

chocolate_cake
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
chocolate_cake
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzu4321
10. dec 2019

@chocolate_cake tak v 12tt na 5cm babatku toho nenapozeras moc... a v 30tt je ultrazvuk podobny ako v 20tt. Len trocha menej toho popozeraju, ale aj tak dokladne . pre mna su rovnocenne.

chocolate_cake
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
newelli
13. mar 2020

@chocolate_cake Ahoj, prosím ťa môžem sa opýtať, keď si si vybrala štandard, ako to prebieha u lekára, keď ti nerobil ultrazvuk? Prvé tehotenstvo som si platila, ale teraz druhé som sa rozhodla o štandardné vyšetrenia, tak si to teraz neviem vôbec prestaviť. Asi si už absolvovala aj morfológiu, všetko v poriadku? Nebolo to nejaké rýchle "odflaknute"? A ešte za fotku z ultrazvuku mohla si si zaplatiť?

chocolate_cake
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
newelli
13. mar 2020

@chocolate_cake Ale nerobil ti zakaždým ultrazvuk? Inak presne tak ako som si aj myslela, že keď nezaplatím bude arogantný a nepríjemný. Podrobnú morfologiu si chcem zaplatiť inde, dúfam, že nájdem dobrého doktora. Ďakujem pekne za odpoveď a hlavne dúfam, že nebudem musieť hľadať nového gynekológa 🙆😉

chocolate_cake
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mia865
15. apr 2020

@chocolate_cake nechapem,ja som mala tiez standard,vsetko prebiehalo normalne,uz som dlho u doktora,nikdy nebol arogantny,ked som si vybrala standard tak bol uplne v pohode,vzdy mi na vsetko odpovedal a teda predpokladam,ze ani ty nie si lekar ako ani ja,tak nevies posudit kolko ma trvat ultrazvik..ja som si zazila roznych lekarov,ale tento je super,aj posrandujeme..aj sestricka je mila

chocolate_cake
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mia865
17. apr 2020

@chocolate_cake Mne robil styri ultrazvuky pocas tehu,tie boli uplne normalne,vsetko mi vysvetloval,ukazoval babatko,pomeralcbabatko,ale tie co uz poistovna nepreplaca mi tiez robil a tam pozeral iba akciu srdiecka,ale tieto uz naozaj nie su preplacane poistovnou,to som si zistovala.. Kazdy gynekolog ti spravi pocet ultrazvukov co su v ramci platieb od poistovni,ostatne sa plati,mam kamosky,ktore chodia k inym sa je to tak isto..

chocolate_cake
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
frantiseklotrinsky
3. jún 2020

@chocolate_cake No pozor pozor, ani morfologia nie je 100 %
Porozprávajte sa s genetikmi a budete prekvapena

chocolate_cake
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daniela188
7. jan 2024

@mitzy11 robi v tej istej budove sestricku..