MUDr. Antonyová, MUDr. Dupkalová, MUDr. Horváthová

lenocka023
12. aug 2012

Ahojte maminy, s ktoru dr. ste viac spokojné? Dakujem za kazdu odpoved. ;)

evulilik
12. aug 2012

Ahoj my mame Antonyovú a som nadmieru spokojná !!!! Veľmi pekne sa o dcérku zaujima minule my dokonca zavolala ako sa jej vodí kedže sme mali problém keď ona bola na dovolenke. Plus má stale v ambulancii 2 sestričky takže robota ide ako po masle. 😉

janka270
15. aug 2012

Ahoj, my tiež budeme chodiť k doktorke Antonyovej. Dnes sme boli sa u nej prihlasiť. A moj prvy dojem je na nu velmi dobry aj sestricky ma velmi mile. 😉

gio
31. aug 2012

my sme chodili k Dupkalovej asi 7 rokov, bola super, starostliva, milá, nikdy sme s nou nemali problemy.

makodob
10. apr 2015

@lenocka023 ahoj, chcem sa spýtať pre ktorú pediatricku si sa rozhodla, ja sa neviem rozhodnúť medzi dupkalovou a antonyovou. Ďakujem za odpoveď 🙂

waneska231
10. apr 2015

Dupkalova je sice mila,ale diagnozu infekcna mononukleoza musela diagnostikovat ina dr.....dva tyzdne sme k nej chodili s teplotami a nevedela co je mojmu synovi....Takze urcite Antonyova

lydus2015
13. máj 2016

ahojte žienky 🙂 opäť otváram túto tému... aj my hľadáme lekárku pre nášho drobca, ktorý sa má narodiť v septembri... čiže pomohli by mi vaše názory na pediatrov, ktorí ordinujú na poliklinike východ (Furča)...
prípadne, ak by ste poznali MUDr. Pirickú z Rozhanoviec... ďakujem za každé postrehy a odporúčania a prajem pekný upršaný deň 🙂