MUDr. Igor Slezák PhD.

life14
23. apr 2014

Ahojte! Chcem sa opýtat, že aké máte skúsenosti s Mudr. Igorom Slezákom v súvislosti s operáciou endometriózy?
Dakujem za odpovede!

sisaha
23. apr 2014

@life14 mne operoval pred 10 rokmi endomet.cystu a super...bez problemov.

marionmarion
23. apr 2014

v suvislosti s operaciou nemam ziadne skusenosti, no robil nam morfologicky ultrazvuk a zdal sa mi ako dobry a precizny lekar, venoval sa nam naozaj dlho, vysvetlil, poukazoval... takze asi to bude rovnake aj v inych obklastiach vratane operacii...

zoji79
24. apr 2014

@life14 Ahoj, mna operoval necele dva roky dozadu.Sice patri medzi najlepsimi, ale od vtedy som uz mala dalsiu operaciu 🙂. Ak by si sa mu chcela "podakovat", tak este pred operaciou....po je uz uplne zbytocne..hlavne ked k nemu uz nebudes chodit - hlboka osobna skusenost 😝 . Prajem vsetko dobre 😵

life14
autor
25. apr 2014

@sisaha

Už nemáš problémy z dovodu endometriózy? Mala si bolest? Dostala si potom nejakú hormonálnu liečbu? Operoval ta pán doktor s laparoskópom?

life14
autor
25. apr 2014

@zoji79

Dakujem. Operoval ta dr Slezák v Bratislave? Kto operoval ta potom? Už sa máš lepšie?
Už ma dvakrát operovali: na Slovensku pre zvečšenej a skrútenej cysty a potom v Budapesti zistili endometriózu a pcos a operovali ma pre endometriózy, pcos, zrasty v brušnej dutiny v Klinke Róbert Károly, ktoré sú špecializované na endommetriózy.http://www.robertklinika.hu/hu/tartalom/Endo...
Po operácie som cítila ovela lepšie, ale opakovane som mala zápaly malej panvy a už od 4 roky mi lekári dali veľmi veľa antibiotiká na zápaly, a pre užívanie antibiotiká som dostala aj colitídovú ulcerózu-vredovitý zápal hrubého čreva.
Teraz ma treba operovat pre zrasty v dutine brťušnej, ktoré mám zase preto, lebo som mala opakovane zápaly malej panvy a treba robit aj laparopickú adheziolýzu-zrušeniu zrastov.

sisaha
25. apr 2014

@life14 nie, endometrioza sa u mna potom uz nevyskytla. Bolesti som nemala ani predtym, cystu mi nasli nahodou. Hormonalnu liecbu som neabsolvovala a bola som operovana laparoskopicky

zoji79
28. apr 2014

@life14 Ahojky. Tak ako vidim, tiez uz mas nieco za sebou s tou endoskou. Mna operovali na NOU traja doktori spolu so Slezakom - kedze hodi kto ma otvoril, aj ma zavrel, ze toto je uz hodne rizikove na operaciu ☹ ☹ (bol tam treba aj chirurg a gastrochirurg) kedze mi vybrali vela z hrubeho a tenkeho creva. Operacia bola narocna ale po 3 mesiacoch som uz chodila normalne po vlastnych nohach 🙂 Vyfasovala som zips od hrudnika az ku pisure a tak 1-2 cm siroke. Co ti poviem....modelka uz zo mna nebude 😀. Po operacii sme chodili na ivf do brna ako na klavari, a od stimulacii sa mi vytvorili opat obrovske cokoladove cysty, a zaplnilo sa mi vsetko od toho sajrajtu. Takze nakoniec som bola v cechach na operacii, lebo ma ukecali, dokazu LP operovat. Primar fakt bol super, sice mi 50 percent a viac mi zobrali z vajecnikov a vajcovody odstranili...ale teraz som po nativ ivf po pol roku po lieceni a zatial cakam na krvicku....ci mi stupol hcg.....
Drzim ti velmi velmi palceky aby si co najlepsie dopadla 🙂

417781
28. apr 2014

mne takisto laparoskopicky operoval pred 5 rokmi endometriozu a absolutne v poriadku bez príznakov a tažkosti...podľa mna najlepši odborník čo sa endometriozy tyka a veľmi dobry a ľudský doktor!!!

zafka
3. mar 2016

Tiez ma operoval v 2011 (endometrioza v brus.dutine, na mechure a vajecnikoch) a maximalna spokojnost. Je to kapacita, odbornik s ludskym a citlivym pristupom. Odporucal mi po operacii okamzite riesit tehotenstvo, lebo endometr. sa ako vsetci vieme vacsinou vracia a ustane az po prechode. Neposluchla som ho a teraz lutujem.. :(

fatma1
5. mar 2018

@zafka Ahoj.A mozem sa opytat kde ta operoval?v Dunajskej Strede v tom Sagaxe?ci v BA na Onkologickom ustave na Klenovej?Diky moc

zafka
5. mar 2018

@fatma1 Ahoj. Áno v Dunajskej Strede v Sagaxe. Po operácii ma bol ešte pozrieť aby sa informoval ako sa mám a dával mi nejaké rady, len som bola tak otapena z narkozy že som sa nepamätala o čom sme sa bavili 😃

fatma1
6. mar 2018

@zafka Diky.A laparoskopicky ti to robil?No u mna to v tom Sagaxe laparoskopicky asi nepojde,pretoze nemaju vsetky pristroje....ja mam dost kil navyse aj na bruchu a tam treba aj ine pristroje,dlhsie...takze asi len v tom Nar.onkol.ustave..hmm😥

zafka
9. mar 2018

@fatma1 Áno laparoskopicky. Tiež som mala možnosť ísť do Národ.onkol.ustavu kde by ma tiež operoval Dr.Slezak a bolo by to zdarma ale čakanie na OP bolo dlhšie, a keďže mne to ponahlalo tak som šla do Sagaxu, ináč by som v poho šla aj do onkol.ustavu. Držím palce aby sa OP zasadila a bola si rychlo fit ☺✊

fatma1
9. mar 2018

@zafka Dakujeem😉