Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

MUDr. Kubranský v Hlohovci

elje
5. jan 2013

Ahojte, najde sa tu niekto kto navstevuje tuto ambulanciu? Chcem sa spytat s ktorym Dr. ste najviac spokojne kedze ich je tam viac... Stvrtky byva myslim Dr.Lajda a je celkom v pohode (aspon sa mi zdalo, ze ma aj pocuva), ale teraz je tam aj novy Dr. (myslim, ze ma utorky) a ten sa mi nepacil, nemala som z neho dobry pocit... Podelte sa o svoju skusenosti, budem vdacna 🙂

divzuz
15. jan 2013

Ahoj! Navštevujem túto ambulaciu už dlho, býval tam zo začiatku Mudr. Kubrancký, ktorý bol uplne super, no teraz tam už nebýva už ordinuje len v PN. Teraz tam často býva Mudr. Lajda - uplne v pohode, odpovie mi na všetky otázky a má trpezlivosť a ešte tam býva Červienka, s ním skúsenosti nemám. Teraz som tehotná, takže budem navštevovať ambulanciu často 🙂. Ale so sestričkou som absolutne spokojná, vždy pomôže, poradí...

nikusa85
17. jan 2013

Mne kamoska na adresu Kubranskeho povedala ze odbornik je super, ale na vsetko sa musi pytat, ze sam nezacne, stale tuka do mobilu

koniarova
17. jan 2013

@elje Ja tam chodím k Dr. Jankovskému, som spokojná. Už sam tam však pol roka nebola. Minulý rok mával štvrtky on. Začínal o 13:00.

koniarova
17. jan 2013

@elje A Červenku neodporúčam.

elje
autor
18. jan 2013

@koniarova Ja som bola v utorok, a sestricka hovorila, ze teraz mava utorky a stvrtky Lajda a zastupuje ho Kubransky (toho nemusim).

ivka1207
10. máj 2013

Nooo mile damy, neviem ako vy ...ale ja chodim k ,,doktorovi ´´ Lajdovi. Pred mesiacom som prisla koli nemu o dieta a skoro som zomrela. Zanedbal moj zdravotny stav a mohla som byt davno dva metre pod zemou. Takze ak chcete zit najdite si ineho doktora

jahniatko
9. jún 2013

dr.lajda zanedbal moj zdravotny stav...mal ma poslat na kolposkop,no neposlal a mam z toho nasledky....dr kubransky mi zas prikazal vyzliect sa donaha priamo pred nim na stolicke,kde som s nim mala uvodny pohovor.nie som ziadna hanblivka,ale myslim si, ze pri vyzliekani a obliekani by mohla mat zena aspon trosku sukromia.vzdy som sa vyzliekala na stolicke,ktora bola v opacnej casti ordinacie /ta stolicka tam bola aj teraz/ a zarazilo ma, ked som sa vybrala vyzliekat tam, kde vzdy a dr. mi povedal - zostante tu a tu sa aj vyzlecte! okrem toho pri preventivnej prehliadke zena sedi na koze asi 20 min, uplne naha - dalo by sa to riesit aj postupnym vyzliekanim a obliekanim hornej a dolnej casti tela...

kika97
10. jún 2013

Ja tiež sa pripojím k nespokojným pacientkám oboch dr. Pol roka som chodila striedavo k obom dr. čo som mala myom, to že sa za ten čas zväčšil trojnásobne ani nezbadali ☹ Krvácala som hrozne, jediné čo povedali nech si dám analgetiká a potom mi dal dr. Kubranský antikoncepciu nech vyskúšam. Keby som neskončila na pohotovosti kde mi najprv robili kyretáž, ktorá nepomohla a po mesiaci aj čiastočnú amputáciu materenice tak sa dodnes trápim. A keď som došla na kontrolu k Lajdovi musela som mu nadiktovať čo mi robili, lebo to nevedel ani zo správy prečítať. Tolko moja skúsenosť.

elje
autor
24. sep 2013

Ahojte.
Robil niektorej z vas dr Kubransky NT vysetrenie? Pytam sa kvoli tomu, lebo na zozname lekarov, ktori maju certifikat na toto vysetrenie nie je, ale povedal mi, ze mi ho spravi... Dakujem

asturia26
22. sep 2015

Dobry vecer, mudr. Kubransky ordinuje v Hlohovci ci v Piestanoch?