MUDr. Martin Šrank - Nitra

janakjk
3. aug 2014

Zdravím, máte niekto skúsenosť s pánom doktorom Martinom Šrankom? http://www.drsrank.sk/
Nakoľko mám cystu v podnebí, moja doktorka ma posiela na resekciu koreňového hrotu, tak hľadám nejakého lekára, ktorý robí zákroky aj v úplnej narkóze... Našla som ho na internete, chcela by som sa spýtať, či s ním máte nejaké skúsenosti.... Prípadne niekto, kto podstúpil resekciu v úplnej narkóze..
Ďakujem.

maser
5. aug 2014

Je to príjemný citlivý lekár. Osobne by som ale do celkovej narkozy nešiel. Robil mi nepríjemný zakrok pod injekciami nic pri zakroku necitiš. Hlavne nezatažíš telo silnejšími chemikáliami. S pozdravom Jozef Urban

radovanko3
6. aug 2014

Ja k nemu chodím a odporúčam všetkými desiatimi 🙂 ,milý,ústretový a môžem povedať-100% bezbolestná ambulancia-robil mi taktiež bolestivé zákroky,ale musím povedať,že sme sa vyhli narkoze 😉 a s injekciami to bolo bezbolestné 😉 🙂 sestričky veľmi dobré,odľahčená atmosféra-dokonca sme aj vtipkovali 🙂 🙂 🙂

janakjk
autor
22. sep 2014

Mám to za sebou, určite celý kolektív vrelo odporúčam 🙂 🙂 🙂

viva13
2. apr 2020

Prosím aké ma ceny?cenník pre opravu kazu injekciu,blombu bielu a amalgam,čistenie zub.kamena a vytrhnutie zuba ako je to tam ked by som chcela ženu ako zubárku?

marca12
2. apr 2020

@viva13 je dost drahy,ale vyborny. Ja tam mam ist,potrebujem 2 implantaty,zatial setrim.