MUDr. Patrik Mesároš. Je ochotný riešiť neplodnosť?

nemko
10. mar 2010

kocky ake mate skusenosti s tymto lekarom? Hlavne by ma zaujimalo ci je ochotny riesit neplodnost prip.ci je ochotny sa tym zaoberat a dokaze pomoct a ci dokazal niekomu pomoct pri PCO ? Mam gynekologa co i PCO ani nezistil a stale ma posiela do CAR (kam uz chodim) a nic nie je ochotny so mnou riesit, z vysledkov si ani nevsimol, ze mam PCO.Rozmyslam, ze zmenim gynekologa a potrebovala by som vediet ci sa mi to vobec oplati.

ankanasa
22. nov 2013

ja mam s dr.Mesarosom výborné skúsenosti. Chodila som k nemu do poradne v Malackách aj mi bol pri pôrode na Kramároch ,lebo tam slúži aj operuje. Je milý, usmiaty, má stále dobrú náladu .Mala som pri ňom pocit istoty a bezpečia . Určite ho doporučím mojim priateĺkám. Som rada že som ho spoznala,želám mu veĺa ďalších spokojných pacientiek

iveta231
27. nov 2013

Ahojte kočky chodím k pánovy dr:mesarošovi v malackách povedal mi že urobí ultrazvuk vaginálnou sondou aj ked je to výborný a sympatický lekár mám strach preto že mám veľmi zlé skúsenosti z gynekologom ku ktorému som chodila v minulosti po každom vyšetrený som krvacala aj ked som nemala menštruáciu chybu si samozrejme nepriznal ak ste z malaciek určite ste poznali dr:hofmana ktorý ordinoval v nemocnici v malackách tak isto mám paniku z vyšetrenia 😢 😖

dadulik
3. dec 2013

@iveta231 ivet, urcite sa ho nemusim bat, je to moj lekar, uz stvrty gynekolog....a zatial najlepsi, profik vo svojom obore, velmi citlivy, budes spokojna, neboj 😉

iveta231
4. dec 2013

Dadulik ako dlho už chodíš k pánovy dr:Mesarošovi?bola som u neho urobil ultrazvuk vaginálnou sondou vôbec nič ma naštastie nebolelo len gynekologické vyšetrenie mi naháňa des,strach a hrôzu zatial ma nevyšetroval len mi povedal aby som sa objednala kvôli vyšetreniu na cytologiu a tak isto kvôlu odberu krvi s injekcií mám tiež hrôzu pán doktor je jediný a tak isto prvý ktorý mi odmietol napísať antikoncepciu preto že podľa neho je antikoncepcia pre zdravie škodlivá v tom mal asi úplnu pravdu. 😉 🙂

dadulik
13. dec 2013

@iveta231 chodim k nemu uz viacej ako rok...a teraz aj pocas tehu

mimioo
6. aug 2014

ahoj ano som jeho pacientka už dlhe roky a fakt super 🙂 mala som od zaciatku rizikove po umelom a fakt starostlivost a ochota doktora vyborna ludsky pristup mohla som mu kedykolvek zavolat

cintulova
20. nov 2014

podávam čerstvú info, dr. mesároš je veľmi dobrý odborník, má dobre vybavenú ordináciu, aj 3D, je ochotný, má objednávací systém, vždy sa pýta, či mám nejaké otázky, to máloktorý gynekológ urobí, navyše, keď mu zavoláte na súkromný mobil v utorok alebo v stredu, čo nie je v ambulancii, ochotná zavolá naspäť ! to málokto urobí, riadne sleduje tehotné ženy, hlavne Rh negatívne, je príjemný, síce vyšetrenia v rýchlosti, lebo má toho veľa. K zazmluvňovaniu nie je veľmi ochotný, nakoľko má veľa pacientiek, kvôli tomu nezavrie ambulanciu v týždni. Odporúčam.

037
13. mar 2015

Dobry den.
P.doktor Mesaros je kapacita takeho lekara
je v dnesnej dobe problem najst.
Odporucam vsetkym.
Mata

lucyn77
29. jún 2015

Má niekto skusenosť s Mesárošom pri porode, resp. robil niekomu cisarsky? Prosím píšte svoje skusenosti

lucyn77
2. sep 2015

@037 chcem sa spýtať, či ťa aj odrodil???

037
2. sep 2015

Ahoj teraz nedavno rodila moja kamaratka.
Tiez cisarskym a velmi si ho pochvaluje.
Ja som mala operacie kde ma operoval a klobuk dole.
Keby som si mala vybrat lekara tak urcite len jeho.
Je prijemny a hlavne pan doktor.

lucyn77
2. sep 2015

Robil ju priamo Mesaros?

lucyn77
2. sep 2015

@lucyn77 ja k nemu chodim tiez 18tt ale este sme sa nedohodli

lucyn77
2. sep 2015

@037 ja by som ho chcela k cisaraku

lucyn77
2. sep 2015

@037 nevedela by si mi zistit detaily ako cisarak prebiehal na Kramaroch? Ci bola po zakroku na JiS 24h a pod. Kupu deti v prvy den na novorod. Lebo po cisaraku si uplne out. Dost by mi to pomohlo

037
3. sep 2015

Ona mala zaplatenu nadstandartnu izbu.
Byva sa po kazdej operacii aspon 1h na jiske.
A potom ide pacientka na.svoju izbu.
On ju operoval.
Ty si mozes vyziadat lekara ak nemas.
Viem ze nieco platila

lucyn77
3. sep 2015

@037 Ja k nemu chodím teraz, som v 18tt , len ho ešte musím ukecať, aby ma odrodil cisárskym kvoli zdravotnému stavu. Ked som sa ho pýtala na začiatku, tak tvrdil, že nevie nič slubiť, čo som aj chápala. Budem potrebovať doprovod k sebe, preto sa pýtam, ako je to cisaráku, lebo niekto je na JIS 24 hodín a stretla som sa aj s tým, že sestričky odmietli zobrať dieťa ak sebe na noc, ked je mamička po cisaráku. Tak dufam, že budu ochotné pomoct sestry, ked bude treba, lebo neviem, či doprovod bude moct zostať aj v noci

037
6. sep 2015

Sestricky nedavaju male po cisarskom matke.
Mas zle info.
Niektore toho nakecaju.
Ale nemusis mat vobec strach vsetko dopadne dobre.
A co sa tyka doprovodu nie je ti trwba.
Lebo aj tak by ho k tebe nepustili.
Ale su tam pedantny lekari tak sa nemusis nicoho bat.

037
6. sep 2015

Je dobra aj primarka alebo Zolo Jany.
Myslim si ze nie je potrebne vyhadzovat peniaze
lebo tam sa ta hned pytaju ci mas svojho porodnika.
Ale ak bude mat Patrik sluzbu na kramaroch tak ta rad odrodi aj cisarakom.

lucyn77
6. sep 2015

@037 Kvoli zdravotnemu stavu len cisarak prichdza do uvahy, preto by som sa s Mesarosom rada dohodla na den, kedy ma sluzbu na Kramaroch, tak snad to vyjde ako planujem
Viem o jednom umrti, ktore nepriamo zapricinil, ale akemu lekarovi sa to raz na život nestane, ked je v praxi?

lucyn77
6. sep 2015

@037 diky 🙂

mm_ischel
2. sep 2019

zdravim . viem ze to je starsia diskusia no nedalo mi na to nereagovat ked si niekto bude o doktorovi P. Mesarosovi nieco hladat aby mal aktualne info. Takze presla som k nemu od pani doktorky HOlecovej (neskutocna alibistka a zena co sa chovala podla toho ako rano vstala) takze som bola velmi milo prekvapena doktorovym pristupom od prvého okamihu. Pre mna je to doktor ktory dokaze aj pocuvat co si velmi cenim . Mala som problemy s castymi zapalmi a doktorovi som povedala ze podla môjho nazoru to pochadza z môjho pokaslaneho travenia a dal mi liecbu ktora sa podava peronalne a konecne to zabralo aj ked liecba sa musela tak 3 x zopakovat a mne skutocne odlahlo po tolkych rokoch co pani doktorka Holecova mi strkala len tablety na vkladanie co mi pomohlo vzdy len lokalne a po liecbe som bola tam kde predtým. Samozrejme som upravila aj jedalnicek nakolko som mala intolerancie na viacero potravin. Vratim sa k doktorovi... kedze sa nam vyse 4 rokov nedarilo otehotniet tak som isla na laparoskopiu na kramare. Pan doktor osobne po zakroku prisiel za mnou . Laparo nedopadla podla predstav a zacali sme riesit IVF ... ked uz som zacala stimulaciu vysiel mi pozitivne test. Pisala som doktorovi a bol taky zlaty ze ma hned zavolal na Kramare na krv a volal o hodinu a pol výsledok . TAKZE VYZERA ZE STE TEHOTNA! obrovsky sok pre nas pozitivny samozrejme. Potom som vsak krvacala a pisala mu email ked bol na dovolenke odpisoval a nasledne sa potom ozval ked sa vratil. Chcem vidiet taketo spravanie od iných lekarov... Takze za mna jednoznacne vyborny lekar a clovek ! K tomu co sa v minulosti stalo som citala nejaky clanok pre mna s uplne nejasnými informáciami a tak mozem reagovat na to iba tak ze lekar studoval medicinu a nie je jasnovidec a v niektorých pripadoch nemoze predpokladat ze pride ku komplikaciam.

piccaaaa
8. nov 2019

@andusik tak neviem ako vyzeráte ale toto nemôže napísať nik iný ako dement,,,, doktor je doktor a hodnotíme odbornosť ,,,, je to užasný , milý chlap a hlavne človek,,,, neviem kde beriete tieto info, ale nezakladajú sa na pravde,,,nie je boh len človek,,,, tak prečo k nemu chodíte? hanbite sa krasavica