MUDr. Paučin v Žiline. Poznáte ho?

klaritta
28. máj 2009

Pred 2mesiacmi som zmenila gynekologa, ale nie som spokojná. Rada by som prestúpila do ambulancie dr paučina. Musím byt evidovaná určitý čas povinne na ambulancii gynekologa alebo možem prestupit hneď? Poznate ho niektorá osobne?

mysiak
28. máj 2009

Ahoj klaritta, neviem, ci musis byt evidovana povinne nejaky cas u nejakeho gynekologa, ale podla mna nie. Ked ho chces zmenit, tak mozes. Ja som tiez presla pred pol rokom k Dr. Paucinovi. Mozem len vrelo odporucat. Je dobry a aj sestricka je velmi mila (co je tiez niekedy dost dolezite).
Minuly rok bral Dr. Paucin za prvu vstupnu prehliadku novej pacientky myslim 1000 Sk. Neviem ako je to teraz. A po tej prvej vstupnej prehliadke sa mozes rozhodnut ci teda chces k nemu chodit alebo nie.
Oni ti daju taky ten listocek, s ktorym pojdes k tomu tvojmu gynekologovi a na zaklade toho listocka ti tvoj gynekolog da zdravotny zaznam, ktory potom zanesies k Dr. Paucinovi.

majaza
29. máj 2009

Ja som čítala, že gynekológ sa môže meniť len raz za 1/2 roka

mimkaa10
30. máj 2009

môžeš ho zmeniť aj častejšie, pričom sa platí poplatok, ak ho zmeníš za kratšiu dobu ako pol roka. 🙂
Paučin je skvelý doktor, ide s dobou.

kosska3003
30. máj 2009

ahojte aj ja chcem k nemu prestupit a to mam najskor ist za nim a az potom ku svojej dr pre kartu alebo najskor pre kartu a ja som tyzden po porode tak neviem asi mam cakat kym mi skonci sestonedelie skusim mu asi zavolat

ajka27
31. máj 2009

kosska ja som k nemu už išla s kartou, takže ak ti ju tvoja doktorka da,tak chod rovno s kartou, ušetriš si chodenie hore dole

meganka
1. jún 2009

Prajem príjemný dobrý deň,
nie je pravdou, že gynekológ sa môže meniť raz za pol roka a ani to, že ak tak spravíš musíš zaplatiť nejaký poplatok. Niekrá sa tu už veľmi správne zmienila, že pokiaľ sa chce registrovať u MUDr. Paučina, je nevyhnutné si ísť najskor po výmenný lístok, nakoľko gynekológ, ktrého momentálne máte, Vám kartu bez neho len tak nevdá.
Aj naďalej platí jednorázový vstupný poplatok, myslím že je to do 34 EUR, ďalšie klientkou hradené služby sú v aktuálnom cenníku, ktorý je k dispozícii priamo na ambulancii. Ak sa neviete rozhodnúť pre MUDr. Paučina, možno Vám pomože jeho web stránka www.gynpaucin.sk

betyna8
1. jún 2009

ja chodim tiez k paucinovi a som spokojna, super,ze ma aj sono,teraz v tehu je to vyhoda,ze netreba chodit kade tade po vysetreniach a je mily a ochotný 😉

mimacik
6. jún 2009

ja som bola u Paučina len na sono v 21tt a urobil mi kooooopec fotiek aj jedno video za pár korún 🙂 mám to všetko na CD. inde by som sa za toľko fotiek a video nedoplatila.

laurickak
10. jún 2009

Ahojte. Ešte jednu super vec ma Dr Paučin na ambulancii. Monitor na srdcia plodu, co sa robi niekolko tyzdnov pred porodom. Nemusite čakať a zapisovať sa nikde do poradovníka. Za par eur to stoji za to. Kvoli tomu som ho doporucila dalšej kamarátke. Len neviem, či robi toto vyšetrenie pre všetky pacientky alebo len pre zaregistrovane u neho.

julylily
14. jún 2009

Potvrdzujem Tvoje nazory, Lauri, dr.paucin je naozaj skvely. nielen ako lekar, ale ako clovek. bola som sa pozriet na jeho ambulancii este predtym, kym som sa zaregistrovala u neho....a na rozdiel od druheho gynekologa ma vobec nepresviedcal, aby som zostala u neho registrovana. urobil mi aj podrobne sono, kde som mala aj partnera so sebou.a vysvetloval nam vsetko dopodrobna. .... Inak, zabudla som sa ho opytat, ci si ho mozem zavolat k porodu, neviete, kocky, ci chodieva aj k porodom? Rada by som si ho zajednala...

betyna8
16. jún 2009

julylily on robí pôrodnika v Čadci,ale neviem ako to je s dohovorom.Asi máš najlepšie sa ho spýtať. 😉

mimkaa10
17. jún 2009

julylili
je to tak, že sa s ním proste dohodneš, že ho chceš pri pôrode 🙂 ja som to tak urobila, pričom mi povedal, že ak bude mať v hodine H ordináciu, tak že ho zastúpi jeho sestra, ktorá je tiež gynekologička v Čadci.

julylily
29. júl 2009

Neviete, niektora, ci je to pravda, ze paucin sluzi aj v Ziline? 😉

kosska3003
30. júl 2009

julilily nie on roby v Cadci ja som rodila v ziline v maji a lezala som tam aj 3 tyzdne pred porodom a nikdy som ho tam nevidela

magdal1
29. sep 2009

Dr. Paucin mava sluzby v Cadci , inak ma svoju ambulanciu v Ziline na Dolnom Vale, prestupila som k nemu a som velmi spokojna , on a jeho sestricka maju velmi ludsky pristup.

julylily
1. okt 2009

magdal1 pytala som sa dr paucin slzieva nocne aj v ziline, myslim ze v utorky. keby si mala problem tak ho tam najdes

katherine27
23. nov 2009

Ahojte kočky, ja chodím k Dr.Kianičkovi, on bol zástupca primára v ZA, teraz má vlastnú prax.
Rodiť by som chcela ale v Čadci, na MUDR.Paučin som počula iba chváli, neviete či je možné, že by odrodil naš baby aj keď k nemu nepatrím? viete poradiť, či sa venuje aj takýmto pacientkám?
ďakujem za info.

miroslava88
29. nov 2009

ahojte,prosim vas,kde ma pan doktor ambulanciu? 🙂

v.lucy
29. nov 2009

ahojte prosim vas ake ma ceny dr. Paucin? napr. ked idem na kontrolu...
dakujem za odpoved

kosska3003
29. nov 2009

miroslava ordinaciu ma pri farskom kostole v Ziline ma aj stranku www.gynpaucin.sk

v.luci vstupny poplatok je 33 eur a preventivky mas zadarmo a kontrola uz neviem on ma cennik v ordinacii alebo skus tiez tu stranku

magdal1
29. nov 2009

kosska- vstupny poplatok 33 eur, a odvtedy som neplatila nic 😉

petuliak3
8. dec 2009

ahojte,
som tu nova 😀 no uz som pisala chvaly na Dr. Paucina v teme o porodnici v CA,tak ho chcem vychvalit este tu.
Zacala som k nemu chodit kratko potom,ako si otvoril prax a ja uz som bola v 7. mesiaci tehotenstva a teda vdaka bohu,lebo predtym som sa hadam okrem cakania v cakarni u nemenovaneho gynekologa nedockala ani vysetrenia na koze a anemiu mi zistil tym,ze som sa mu zdala bleda 😲 takze fakt super!!!
Poplatok bol vstupnych vtedy este 1000 SK,odvtedy som neplatila nic specialne,akurat v poslednom mesiaci som si 4x zaplatila monitor(4x7 Eur) a aj to som si zvolila sama ,lebo sa mi nechcelo vysedavat v nemocnici.Za ziadnu kontrolu som neplatila,len za specialne vykony,co sa plati vsade.A som nadmieru spokojna!!! Objednam sa,pridem,a za 20 minut idem.Prijemne prostredie,mila sestricka,dobre miesto v meste...Nuz bolo to v Ziline dost kriticke s tymi gynekologmi,tak hura,ze mame Dr. Paucina!!!! 🙂

whoami
23. jan 2010

Presla som pred dvoma mesiacmi k Dr. Paucinovi, len chvalim, vyzera to tam uzasne, obaja su velmi mili a starostlivi, som spokojna (to sa ani neda porovnavat s mojim byvalym doktorom).

Akurat jedna vec ma zaraza - beriem HAK, chcela som zmenit (pridlho som brala chloe, je to 35tka) a pan doktor sa ma pytal, ci som si ista, ze chcem zmenit, ze moje problemy su sposobene nou, vraj najradsej dava mladym babam silnejsie HAK. Nakoniec sme sa dohodli na jednej 30tke na vyskusanie, ale toto nechapem - preco sa mladsim dievcatam nemaju predpisovat slabsie? Ved 20tky su teraz tak velmi propagovane ako nizkohormonalne, co menej skodia, vela kamaratiek ma prave 20tku a su v rovnakom veku ako ja (mam 19). Uz som ponahlala, a popravde, bolo mi blbe pytat sa preco je to tak, pan doktor mi len povedal, ze on veru nevie, preco ini predpisuju takto a on nie je zodpovedny za ich predpisy.

Tak sa pytam Vas, ktore k nemu chodite - preco? preco? preco?

Nejak velmi mi to nevadi, stale mu ako doktorovi verim, avsak ta premlcana odpoved ma trapi. Budem vdacna za akukolvek odpoved (aspon cez IP).

julylily
23. jan 2010

Whoami: ja som tiez pacientkou u dr.paucina. Tiez mi menil a upravoval antikoncepciu. BRALA SOM tRIREGOL. Mne vyhovoval aj po cenovej stranke a moj byvali gynekolog sa ma nikdy nepytal na nic, len mi to predpisal a povedal, ye je to dobre a lacne. ked som paucinovi povedala co beriem, tak sa trochu zarazil a navrhol mi zmenu. Mne to podrobne vysvetloval, preco mlade dievcata nesmu uzivat slabe tabletky...vraj mozu pri tom rednut kosti alebo take nieco ze lepsie udrziavaju menstruaciu... ale ze neskor mozu uzivat, ked budu starsie, aj tie slabsie tabletky. A vraj, take nieco, ze tabletky s vysokym obsahom sa bezne nepredpisuju.
Ak sa ti nieco nezda, tak mu kludne zavolaj, ochotne ti to vysvetli.aspon ja mam taku skusenost. teraz mam take kruzky na vkladanie, ktore mi doporucil a som maximalne spokojna. volaju sa Nuvoring. 😎

alenkam.
29. apr 2010

baby a neviete ci ma aj 3D sono? ja k nemu sice chodim, o 3 tyzdne mame mat velke sono, len neviem ci ma aj 3D.. furt sa ho to zabudnem spytat.... 😠

naomi23
29. apr 2010

Alenkam, ma aj 3D, ale nerobi ho, nema na to kapacitu. Robi len nadstandardne 2D sono aj s nahravkou.

vejkasmejka8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kosska3003
2. okt 2010

@vejkasmejka8 ahoj asi ano klikni si na jeho stranku www.gynpaucin.sk a mu napis mail on ti odpise ale bude potrebova tvoj dr co mas teraz listok od neho ze ta berie tak najlepsie zajst za nim do ordinacie sestricka ti povie a aj ta objedna ked bude mat volno

vejkasmejka8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kosska3003
5. okt 2010

@vejkasmejka8 no ja som mu volala teda sestricke na zaciatku septembra ze mam mat preventivku a dala ma na koniec mesiaca teda na 22 no ona sa ta spyta ako ti to vyhovuje a strci ta ked ma volny termin