MUDr. Paučin v Žiline. Poznáte ho?

klaritta
28. máj 2009

Pred 2mesiacmi som zmenila gynekologa, ale nie som spokojná. Rada by som prestúpila do ambulancie dr paučina. Musím byt evidovaná určitý čas povinne na ambulancii gynekologa alebo možem prestupit hneď? Poznate ho niektorá osobne?

vejkasmejka8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
suzik77
8. okt 2010

@vejkasmejka8 ahoj, ja som u neho tiez teraz od septembra, a objednavala som sa okolo polky augusta tusim a bola som 8.9. uz na prvej kontrole 😉 som veeeeeeelmi spokojna 😀

kosska3003
8. okt 2010

@suzik77 tak si spokojna lepsie ako u predchadzajuceho
@vejkasmejka8 nie nie nieje tak ale ked mas niake problemy mu to povec a da ta aj skor myslim

suzik77
8. okt 2010

@kosska3003 bola som tam dokopy uz 3x, lebo som mala nejake problemy, ale zakazdym super pristup, vzdy si nasli nejaku medzierku tak, aby som nezdrziavala ine pacientky a zaroven, aby som s problemom nemusela cakat dalsie dva, ci tri tyzdne, vsetko mam dopodrobna vysvetlene, na kazdu pacienku ma dostatok casu, nejde to ako na beziacom pase, vyzliect, vyliezt, rozkrocit, zliezt a rychlo prec, lebo mam v cakarni dalsich 10 ludi.... skutocne, mala som cas na vsetko a lekar tiez, ked som vysla (po cca 30 min. ten prvy raz), sedela tam jedna pani a to vraj mala este 5 minut do objednaneho casu (som sa sestricky pytala, lebo som mala mierne vycitky, ze zdrziavam pani).
takze ano, som maximalne spokojna. a tiez preto, lebo moj problem sa pomaly vytratil a ja som opat v poriadku 😀

kosska3003
8. okt 2010

@suzik77 tak tak super hlavne ze si v poriadku no je to ako vo filme hihii ked sa kukas a nie ako co som mala predtym to bolo tak ako pises vyzliect obliect dovidenia

suzik77
8. okt 2010

@kosska3003 ja som mala predtym najprv film, ale cim viac som "zacvakala", tym viac to bolo vyzliect-obliect-dovidenia 😀 😀

kosska3003
8. okt 2010

@suzik77 no tak dufam ze tu sa to tak nezmeni

zlatinenko
30. okt 2010

ahojte kočky, chcem ísť tiež k Mudr. Paučinovi,ale neviete mi niekto poradiť ako sa u neho objednáva? skúšala som mu poslať mail,ale ten sa mi nedá odoslať? ak môžem, poprosím aj tel.číslo, Ďakujem veľmi pekne 🙂

kosska3003
30. okt 2010

@zlatinenko gynpaucin.sk tak mas aj cislo ja sa vzdy telefonicky ale ak si este u neho nebola potrebuje kartu od tvojho gyn predtym ak nejdes prvy krat k gyn

majkalienka
1. nov 2010

@kosska3003 majl je gynpaucin/zavinac/gmail.com a čislo na pevnu je 5626313 to dviha viac menej sestrička, 0949 704 257 je mobil na doktora, ale naňom neobjednava, služi viac menej na surné veci. Najlepšie, keď sa tam stavíš osobne., to ta bude informovať o všetkom so sestričkou a dá ti odhlasovací lístok, ktorý vypišeš a zanesieš svojmu gynekologovi. potom už len čAKAš, KEDY Ti pride poštou karta. Ja som tiež pres pardnami prestupila k nemu a zatial velmi spoko. 🙂

susica
30. jan 2011

dobry den, chcela by som sa opytat kolko stoji tehotenska karta u doktora.som v 7 tyzdni a chcem prestupit k nemu,lebo s mojou doktorkou som velmi nespokojna.dakujem

emma311
30. jan 2011

@susica ahoj. myslim, ze u paucina sa neplati ziadna tehotenska karta, len vstupny poplatok. Vsetky veci mas hradene cez poistovnu, okrem drobnych doplatkov. Starostlivost aj ambulancia na urovni. Len neviem, ci este berie nove pacientky, skus mu zavolat. Kontakty najdes na www.gynpaucin.sk alebo na faceboku. 🙂

mirkap84
5. feb 2011

@susica Ahoj, dr. Paucin pokial viem stale prijma novych pacientov, budes velmi velmi spokojna. Okrem toho ze ma takmer vsetky "masinky" priamo v ambulancii je aj prijemny, mily a nesmierne ludsky. Celkovo prostredie tam je prijemne, v cakarni hra hudba a rozvoniava vonna sviecka, sestricka vyborna...
Co sa poplatkov tyka, zaplatis 34EUR ako vstupny poplatok, ja som si dala robit aj vysetrenie krcka maternice novou presnejsou metodou, za to som platila 25EUR...za snimku zo sona zaplatis 5EUR...mam pocit, ze poistovna preplaca 3sona pocas tehu, ostatne pokial je nutne robit ich si zaplatis 5EUR...tie sumy nie su vysoke... 😎

simrada
5. feb 2011

@susica aj ja doporucujem. Robi v tehotenstve aj nejaken take vysetrenia, ktore iny doktori nerobia. Robi ten najlepsi test na Dovnovu chorobu spolu s Babjakom. Mojej sestre takto zistil, ze ma nabeh na problemy zo stitnou zlazou a teraz je v sledovani na endokrenologii. Doktorka jej povedala, ze toto robia iba dvaja lekari v ZA. Ma naozaj vsetky pristroje na vysetrovanie a hlavne, co sa mi paci je jeho pristup aj jeho sestricky k zenam a to ze pouziva jednorazove paky na vysetrovanie. Citim sa u neho velmi prijemne. Len nevime, cie este berie pacientky. Skus si zavolat alebo mu napis mail na www.gynpaucin.sk . 🙂

laura2811
7. feb 2011

holky a sono robí hned? ked ste tam? lebo tam kde chodím ja ho robí až od pol štvrtej poobede a to mi vôbec nevyhovuje.a ešte ani neobjednávajúú musím čakať na radu a ked chcem objednať tak za 10€. no des

mirkap84
7. feb 2011

@laura2811 ano ano, vsetko hned urobi 😵 😵 😵

laura2811
7. feb 2011

@mirkap84 a objdnáva tam na určitú hodinu hej?

kosska3003
7. feb 2011

zavolaj a objedna ta na ircitu hodinu a hned ta aj bere necakas

mirkap84
7. feb 2011

@laura2811 tak tak, objedna a nic za to neplatis, maximalne si pockas pol hodku...stane sa, ze tam ma surne pripady alebo zienky prepustene z nemocnice, takze moze byt aj hodina, ale ta pol hodina je priemer... 😎

solinkarka
7. feb 2011

AAle o nom je aj tema..no super 🙂

mirkap84
7. feb 2011

@solinkarka lucka je je, necudujem sa 😵 , je vyborny 🙂

solinkarka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirkap84
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
solinkarka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirkap84
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
semiramina
23. nov 2011

ozaj, neviete, či sa dá u eho objednať na vyšetrenie aj mimo ordinačných hodín, po 14.00?

mirkazara
13. sep 2012

Ahojte baby chcela by som Vás poprosiť ako sa môžem dostať k skupine na FB k p. doktorovi Paučinovy ?
Ďakujem za radu

mirkazara
13. sep 2012

@semiramina Dá sa objednať aj mimo ordinačných hodín ale je to za príplatok ale koľko to neviem .

simrada
22. mar 2022

@klaritta paucin je skvely.peejemny peisrup a vtsetruje jemne.ppuziva jednorazovo material.je dobrý sonografista.ceny ma primerane.a ponuku celú paleru dalsich vysereeni a doktor je empaticku, perfektnu Sestričku Lenku.pri vstupe sa hradí vstupný regisracb.ny poplatok 99euro iné doplatky si primeranelTlu ß doktor je skvely a mily...⁴V Žilina je to top 1. a ťažko sa k bemu dostat