Myslíte, že ide o koronu?

18. mar 2020

Žienky už 3 deň sa mi ťažko dýcha v zahraničí nikde som nebola a von nebeham... Môže to byť korona alebo

pribinak
18. mar 2020

Prečo hneď korona? Sú aj rôzne virózy, alergie

autor
18. mar 2020

@pribinak na nič alergiu práveže nemám

dlucy
18. mar 2020

Ak nemas teplotu tak to asi nebude corona

dlucy
18. mar 2020

Bolest v krku a hlavy

pribinak
18. mar 2020

Sú aj virózy. Neviem prečo si privolávať hneď to najhoršie

autor
18. mar 2020

@dlucy ani jedno nemám

autor
18. mar 2020

@dlucy práveže vôbec

romanka_369
18. mar 2020

Ja mam to iste.. Od vcera vecera sa mi tazko dycha a nikde som nebola a nikam nechodim.. Skor to pripisujem stresu a uzkosti s toho co sa okolo deje teraz🙄..

autor
18. mar 2020

@romanka_369 môžem vám napísať?

romanka_369
18. mar 2020

Jasne

snehulienka8
18. mar 2020

začína davová psychóza

tslobik
18. mar 2020

@snehulienka8 Už dávno začala, ešte tu nebol ani jeden nakazený

panelacikova
18. mar 2020

Mne sa ťažko dýcha už od januára, kedy som prekonala (za pomoci ATB) zápal priedušiek.... A strieda sa to, niekedy mám super deň alebo časť dňa, a náhle z ničoho nič ťažoba na hrudi a sťažené dýchanie... proste nerozumiem tomu. ale nepripúšťam si tieto veci.

autor
18. mar 2020

@panelacikova áno presne henták mam aj ja... Hlavne keď ležím tak katastrofa

olinaaaa
18. mar 2020

Ja mam 5 den s dychacimi cestami..v nose stipe pri dychani a aj trubica..a sem tam priedusky..bojim sa tiez ze su to.priznaky korony

olinaaaa
18. mar 2020

@snehulienka8 mas pravdu..

panelacikova
18. mar 2020

ak ležíš? môže byť milión dôvodov. voda na pľúcach, môže to ísť od žalúdka, môže to byť psychika.... neboj sa, pri súčasnom víruse by si kašľala sucho a zrejme často (stále). takže ak nemáš kašeľ, je to niečo iné. minule som kdesi čítala, že ak sa dokážeš nadýchnuť a na 10 sekúnd zadržať dych bez toho, aby si sa prudko rozkašľala, tak korona to nie je 🙂

nataliaseidlova
18. mar 2020

Pri korone nemusi byt teplota..moj muz mal teraz 37,3 par dni a cele telo ho boli a kašle. Dnes bol u dr (najprv sa s nou telefonicky dohodol) vypisala ho na PN .. stale je unaveny a bolia ho klby. Doktorka sa vyjadrila ze korona virusom si prejdeme postupne asi vsetci a kolko ludi to uz prekonalo ani nevedia ako. Aj keby mas priznaky ale nikde si nebola odporucia ti karantenu 2 tyzdne. Isto ta nepridu testovat pokial nemas vazne komplikacie a ked si nebola s nikym nakazenym ani v zahranici.