Na tvári mám póry a vyrážky

kvietok90
23. apr 2020

Baby, mam strašne problémy s pleťou. Tvar mam posiatu pormy tmavymi, vyrazkami červenými, aka si je tvar draplava a mastná a červená jeeej... Môže to byť určite aj tym ze som pribrala viac ako trebalo, ale ako snažím sa schudnúť, zdravo jem, čistá voda. Co mi odporučite, skúsenosti s kremamy a mastami ďakujem

kristina418
23. apr 2020

@kvietok90 priateľ mal s tým problémy veľmi dlho... A nechcem o tomto ani počuť ale nejak som ho presvedčila a fakt to pomohlo už po prvom použití nebol červený a draplavy a plus si kúp čiernu zlupovaciu masku a tie masky na tvár co sa prikladajú jemu sa veľmi zlepšila pleť do mesiaca

kristina418
23. apr 2020
kristina418
23. apr 2020

@kvietok90 na každého sedí niečo iné a ak nedostaneš lepšiu radu tak skus vyskúšať

ivkazba
23. apr 2020

Ja mám tento problém ak sa nestarám o pleť pár dní. Čiže mne pomáha každé ráno a večer umyť tvár pleťovou vodou (niekedy aj cez deň aj cítim potrebu), denný a nočný krém, vždy keď si umývam vlasy (každý druhý deň) si urobím jemný peeling a 2x týždenne používam masku na tvár, čistiacu a hydratačnú. Nepoužívam nijak špeciálnu kozmetiku, mojej pleti stačí dôsledná starostlivosť vrátane pitného režimu, aby bola v pohode.

gabika128
23. apr 2020
https://www.youtube.com/watch?v=HAnEliSOQuE

plus návšteva dermatológa?