Nachladnutie počas tehotenstva

milka1533
24. sep 2018

Ahojte kočky chcem sa opýtať môžem užívať nejaké kvapky do nosa alebo sirupy.. Ak som tehotná?) 🙂

sabina_00
24. sep 2018

@milka1533 mne v lekárni ako kvapky do nosa odporučili Mar je to tuším morská voda a sú fajn 🙂

katka2505
24. sep 2018

Tiez som bola pocas tehotenstva chora v 7.mesiaci. Pouzivala som kvapky do nosa Nasal Duo a na kasel Stodal.Okrem toho caj na prechladnutie

andisko
24. sep 2018

Uplne najlepsie na nos je pravidelne vyplachovat nos slanou vodou. Fakt je to megasuper, aj pre deti. Syn mal uplne upchaty nos, zlte sople, preplachoval kazdy den a po par dnoch uz ani nevedel, ze je chory a ine lieky nedostaval. Existuje aj kanvicka na preplachovanie, ta je dobra. Ale najlepsie je toto https://www.pilulka24.sk/clinsin-med-vyplach-no..., lebo tam si tlakom viete tu vodu naliat do nosnej dierky a prerazi aj neviem aky upchaty nos. Predavaju uz priamo k tomu v sackoch napln, staci zaliat vodou. Alebo teda robit doma slanu vodu.

A ja som bola chora asi 4x v tehu. Problem je podla lekarov len ked naozaj nemozes dychat (lebo dieta kyslik potrebuje tiez) a ked mas velmi silny kasel.

milus777
24. sep 2018

Suhlasim s nazorom vyssie ze najlepsie su preplachy slanou vodou. Malokto to robi a keby kazdy vedel aky to ma ucinok tak ziadne kvapky a spreje do nosa netreba kupovat.z lekarne si kup plastovu konvicku na preplach nosa. K nej budes mat pribalenu odmerku do ktorej das sol najlepsie morsku alebo himalajsku. Prevarenu vodu das do konvicky pridas odmerku soli a preplachnes.... Navod je aj na nete. Je to jednoduche a ucinne....

lenkabukviarova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz