Nadmerné potenie pod pazuchami

misa286
4. apr 2012

AHOJTE,MOHOL BY MI PROSIM VAS NIEKTO PORADIT?MAM 29 ROKOV,ZIADNA STITNA ZLAZA A ANI INE CHOROBY.NADMERNE SA POTIM PODPAZUCHAMI ,STRASNE SA ZA TO HANBIM,NEVIETE MI PORADIT NEJAKY PRIPRAVOK PROTI POTENIU.

maggie59
4. apr 2012

@misa286 Driclor ti urcite pomoze. predavaju to v lekarni

sissy27
5. apr 2012

@misa286 ja používam Excipial Deoforte, dostať v lekárni, cena 6-7€... ja som spokojná, ale teda u mňa sa nejedná o nadmerné potenie... kamoške sa potili dlane, ale úplne strašne, dala si ich napichať botoxom, síce to treba opakovať raz za čas, ale ona je velice spokojná, tak skús niekde aj to pozisťovať

red_kika
29. jún 2012

baby, tiez trpim totou vecou, aplikujem Dricol. Chcela som sa ale spytat ci to mozem stale uzivat ked som tehu? kedze to obsahuje alcohol?

dakujem

kattija
24. júl 2012

@red_kika ja som ho pouzivala cele tehu 🙂 a teda pouzivam aj nadalej 🙂

red_kika
24. júl 2012

@kattija dakujem, upokojila si ma.

zuzikkaa
25. júl 2012

@red_kika ja som ho tiez pouzivala ale ked som ostala tehu tak som sa informovala u lekarnicky a povedala ze nepouzivat koli obsahu aluminia-ci tak nejak...ani teraz pocas kojenia ho nemozem pouzivat 😒 😒 😒 ...tak zatial uz hore spominany excipial deoforte - nieje to az taka sila ako driclor ale nieco pomoze
@misa286 driclor

zuzulla7
25. júl 2012

jednoznacne driclor (dostat v lekarni) . ja som sa pytala ci mozem uzivat aj pocas kojenia a lekarnicka mi povedala ze zrejme ano- nie je to napisane na pribalovom letaciku k tomu tak nie som si ista 😒

zuzikkaa
25. júl 2012

@zuzulla7 mne tiez nepovedala ze urcite nemoze ale koli tomu ze je to rozhodne silnejsie ako obyc antiperspirant tak ze RADSEJ nie 🙂 tak to neriskujem,,ved nebudem kojit vecne 😀

zuzulla7
25. júl 2012

@zuzikkaa neviem ako ty, ale ja kojim uz 14mesiac 🙂 tak raz za cas si myslim ze sa moze pouzit

zuzikkaa
25. júl 2012

@zuzulla7 no ved ano,,ked sa pouziva raz za mesiac 🙂 nie ze ba som bola nejaka BIO maniacka ale predsalen je to dost silna chemia ten driclor tak si to odkladam na neskor 😀 lebo ja zatial IBA kojim a keby som ho chcela zacat pouzivat tak musim tyzden v kuse a potom postupne uberat tak neviem...ale ako si pisala,na pribalovom letaku nepisu ze by sa nemalo no je to take 50na50

martina646
25. júl 2012

Aj ja odporucam Driclor, mne velm i pomohol, teraz uz ho vobec nemusim pouzivat. Len to trosku a niekedy aj dost to stipka alebo svrbi ked sa nanesie. Ale stoji to za to vydrzat a potom moct zdvihnut ruku aj v inom ako bilom a ciernom tricku 🙂

erikasadek
25. júl 2012

@misa286 neviem ako na slovensku dostat ale rexona pred rokom dala na trh specialne spreje, alebo gulicky pre zeny a muzov nadmerne sa potiacich.. vyzera takto .... http://www.osezavecrexona.fr/maximumprotection-... 😉

potom su vseliake v lekarni na prirodnej baze.. ake na slovensku to neviem ale ta rexona je fakt super ja nemam problem ale moj muz nao vyskusala nemoze si vynachvalit.. 😉

potom ti mozem na prirodnej baze ktore pouzivali nasi predkovia, toto;;; uzasna vec.. http://www.alterafrica.com/pierre-alun.htm 😉

majulkap
25. júl 2012

ja som strasne spokojna s driclorom,predtym som nemohla nosit ziadne farebne tricka,strasne som sa hambila,teraz mi ho staci pouzit tak raz,dvakrat za mesiac,tak si myslim ze pri kojeni moze byt,aj v lekarni mi povedali ze v pohode,ked sa nepouziva casto

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzikkaa
25. júl 2012

@erikasadek tak ten mineral som skusila a 0 bodov 😠 😠 😠
konkretne tento http://dezodoranty-a-antiperspiranty.heureka.sk...

@dominika1988 tak chrbat sa este da,,lepsie jak "AMERIKA a AFRIKA" pod pazuchami 😀 😅 😀 😅

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lia09
26. júl 2012

mne driclor nepomaha 😒

martulamarta
8. jan 2013

Jediné, čo mne pomohlo s mojím dlhoročným problémom – neskutočným potením rúk a pazúch, pričom som už vyskúšala všetko možné, bola operácia s názvom sympatektómia. Operovali ma v Martine, je tam nová chirurgická klinika, perfektné priestory a personál, mňa operoval Dr. Dzian, ktorý sa tomu venuje, najskôr som ho kontaktovala mailom, veľmi ústretový a solídny, všetko mi vysvetlil, bola som veľmi spokojná. Neverila som , ale ihneď po operácii boli ruky suché...úžasné. Ak by ste chceli na neho kontakt....buď ho priamo vyhľadajte v Martine, alebo tak ako ja cez email, snáď sa nenahnevá, keď to tu napíšem: anton.dzian@gmail.com . Marta S.

henika06
25. jan 2013

@zuzulla7 Ahoj v akej cene sa pohybuje ten Driclor? Len približne? Ďakujem🙂)

zuzulla7
25. jan 2013

@henika06
neviem aká bude cena " dnes" ale zhruba pred pól rokom bola 7,10€ (pozerala som cenu na krabicke 🙂 )

henika06
27. jan 2013

@zuzulla7 ďakujem 🙂)

adike
21. feb 2013

baby, nemáte aj nejaký iný tip ako driclor? dosť ma dráždi..štípe, svrbí...a mám strašný problém s potením pod pazuchami...ešte len vyjdem z domu, už mám fľaky na tričku ☹

majulkap
21. feb 2013

Aj mna štipe a svrbi dávam si ho tesne pred spanim a uz ho používam len tak raz za mesiac,treba to vydrzat,ja zatiaľ nič lepšie nepoznam a to som mavala flaky ešte som ani z domu nevysla

nestee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nestee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adike
19. apr 2013

OK, ďakujem, pozriem si to 🙂

imita
27. jún 2013

Máte niekto skúsenosť s antiperspirantom Perspi Guard? Čítala som naňho dobré recenzie, tak len pre utvrdenie 🙂

elvira12
27. jún 2013

No, pre nadmerne potiacich, ktorym uz ani Driclor nezabera, jedine napichat Botox ale sympatektomia.... ☹

evko1
27. jún 2013

Ja odporúčam botox.Mne super pomohol už 3 letá po sebe.