Nafukovanie brucha. Čo na to zaberie?

marbella
15. júl 2008

v poslednej dobe ma hrozne nafukuje..dost je to neprijemne..Neviem,asi to sposobuju aj moje zlcnikove kamene,ktorych je plny zlcnik..Chcem sa spytat,ci tu nemate niekto dobry recept proti nafukovaniu..kvapky,tabletky,babske recepty,to je jedno,len mi prosim poradte.. Mam brucho jak v piatom mesiaci ☹

orinka
15. júl 2008

Zaručene najlepšie tabletky na svete proti nafukovaniu ESPUMISAN 😉 dajú sa kúpiť bez receptu... vynikajúce

marbella
autor
15. júl 2008

dakujem,hned zajtra utekam do lekarne lebo sa to uz neda vydrzat.dufam ze to zabere 🙂

bibula
15. júl 2008

alebo cerealie 😀

martina.d.
15. júl 2008

marbella, ja si dávam každé ráno ovsené vločky so sójovým mliekom. Mne to veľmi pomohlo. Mne nepomohol ani espumisan a ani malox. Cvičila som, vyradila zo stravy mnoho potravín, ale bez výsledku. Nakoniec mi boli poradené vločky. Najnovšie si ráno rozmixujem pohár ovsených alebo pšeničných vločiek s jedným banánom a sójovým mliekom. Vypijem a mám pokoj. Ja som mala s nafukovaním problémy skoro 7 rokov. Už mi to liezlo na nervy, ale teraz je to už v poho. 😉 🙂 😀

bibula
15. júl 2008

presne tak ,ako vravi martina.d-lieky by mali byt az az posledny varianta 🙂

marbella
autor
16. júl 2008

jej,diky,vyskusam tie vlocky a kupim aj tabletky 🙂

nikol955
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
libawet
8. feb 2017

@marbella no, určite to robia tie žlčníkové kamene a keď píšeš, že ich tam máš veľa, tak neviem, či espumisan Ti vôbec pomôže. Treba riešiť tie kamienky, v prvom rade.

marbella
autor
8. feb 2017

@nikol955
@libawet Dakujem kocky,toto je stara tema. Nakoniec som na operacii bola a taketo problemy uz nemam chvalabohu.😉

libawet
8. feb 2017

@marbella tak to je super, že si nabrala tú odvahu, a že si už v poriadku, nech sa Ti darí, drž sa.