Nájdem žienku z Trnavy, ktorá trpí sociálnou fóbiou?

benti
28. dec 2016

Najdem v Trnave zienku zo socialnou fobiou

amsi
28. dec 2016

@benti vies mi to viac opisat?

benti
autor
29. dec 2016

@amsi ahoj tazko takto v skratke je to hamblivost strach komunikovat byt stredobodom pozornosti je toho vela je to horor

amsi
29. dec 2016

@benti no ja mam zas strach ist do prace,do cudzieho prostredia,medzi cudzich ludi..neviem,ci. toto nazvat socialnou fobiou,ale mam z toho des..radsej na to nemyslim

benti
autor
30. dec 2016

@amsi neboj to prekonas,teraz nepracujes,ci hladas nieco,ja sice pracujem 10 rokou v jednej firme stale je to horor,stale ma to trapi nedokazem normalne komunikovat inak ja m,dufam ze to nevadi

amsi
30. dec 2016

@benti preco by mi to malo vadit?No ja som mimo prace 7r,lebo som s dvomi detmi doma..momentalne na podpore,ale budem si musiet cochvila hladat pracu..vobec sa mi nechce,asi to robi aj to ze som dlhsiu dobu akoby separovana od ludi..a ty ako?mas aj nejakych kamaratov,s ktorymi mozes pokecat?

benti
autor
31. dec 2016

@amsi to prekonas to bude ze si dlhsie doma manzelka je s tretim dietatom po sebe doma tiez uz do prace nebude to lahke.kamaratov zial nemam nedokazem komunikovat tak by som chcel.v robote s niektoryma kolego.sem tam neake slovo,ked pocujem neaky si tichy hanblivy ide ma roztrhat.a ty sa nechces kamosit😉inak napis sem ak chces rastislav.antol78@gmai.com