Najlepší gynekológovia v Bratislave

sahara8
20. máj 2015

Ahojte,

vedeli by ste mi, prosim, poradit dobreho gynekologa, resp. radsej gynekologicku v Bratislave?
Citam si na internete vselijake mena a hodnotenia ako su pristup sestricky, lekarky, cena a pod.
Pre mna je najdolezitejsie, aby to bol odbornik. Ci je mila alebo arogantna, je mi jedno, prehryziem to.
Hlavne chcem mat pocit, ze som v dobrych rukach, lekar ma prehlad a snazi sa pomoct, nezanedba problem az do miery, ze stav sa mi zhorsi.
Podelte sa, prosim, o vase skusenosti.

Tuto temu som tu uz nasla, ale posledna reakcia je z roku 2006 🙂
Vdaka za rady, Olivia

alabama0011
20. máj 2015

Doktor Ferianec

sahara8
autor
22. máj 2015

Dakujem za tip Alabama, pozriem to 😉

ancovec
22. máj 2015

v bratislave je velmi vela dobrych gynekologov, ak mas konkretny problem treba sa zamerat na to kto je v hentej oblasti najlepsi. Ale ak chces "len" gynekologa tak to moze byt aj v podstate jedno, ak nenatrafis na uplneho idiota.

sahara8
autor
18. jún 2015

Kazdopadne Gyn Sante nikomu neodporucam,konkretne Dr Bardosova, su tam dvaja. Cca 2 roky riesim jeden problem, ktory sa odvtedy zhorsil aked som tam chodila, stale som ju musela presviedcat, aby to riesila a zakazdym na stretnuti jej vsetko zopakovat, pretoze si nic nepamatala. Ked som navstivila ineho lekara, nevedel pochopit jej postupovanie a povazuje to za zanedbanie. A som rada, ze konecne to niekto riesi.

Pokial je clovek zdravy, kazdy lekar sa zda byt OK. Odbornik sa prejavi, az ked zacnete mat problemy, ako sa ktory k tomu postavi a ake ma vedomosti.
Dufam, ze ti vasi su fajn a najlepsie, ak ste zdrave a nemusite taketo veci riesit 🙂