Našla som si hrčku

kacenkaa011
8. jan 2017

Dobry vecer, potrebovala by som pomoc. Pri vchode do posvy mam pri vchode taku gulicku/hrcku, ktora ma vobec neboli ani mi nijak inak neprekaza, je vsak divne, ze vzdy par hodin pred prichodom ms sa trosku zvacsi.. hladala som to na internete a vraj by to mohla byt ta bartholiniho zlaza, ale nie som si moc ista, planujem ist ku gynekologovi, ale chcela by som vediet aj vas nazor🙂 dakujem.

Ja som si tiež našla počas hygieny už dávnejšie. Sú to zjavne uzliny a je to normálne, no vyšetrenie je isto na mieste. Počas tehotenstva sa zväčšili najmä v podrepe. No na vyšetrení u dr. sa nedali nahmatať. No povedal mi že to budú uzliny.

kacenkaa011
autor
8. jan 2017

@coccinellaseptapunktata dakujem za odpoved, ak to je uzlina trebalo by s tym nieco viac robit alebo proste nechat tak?

stastnablcha
9. jan 2017

chod k doktorovi, tkato sa ti tazko poradi.. ale neboj sa, vsetko bude uplne v poriadku, take sa proste deje a nieje to nic vazne

@kacenkaa011 vraj nechať tak, moju, vystupuje tlakom na rodidla, napr. V podrepe. Ale určite je lepšie to konzultovať. Každá sme iná.