Názor na holenie tváre

3. jún 2021

Je tu niektorá žena čo si holí tvar? Viem že teraz je to čoraz “populárnejšie” medzi tými kadejakými blogerkami a youtuberkami. Aký je váš názor na to? Alebo teda, viac ma zaujíma či s tým ma niekto skúsenosť a či to nezmení chĺpky, pretože viem, že sa vraví že sa nemenia tým že ich oholis ale moja skúsenosť je že odkedy som si oholila ruky ich mám veľmi chlpaté a chĺpky stoja a pichajú. Tak či sa to nestane aj na tvári, pretože ma celkom láka skúsiť sa oholiť lebo mám svetlu pokožku a chĺpky mi veľmi vidno a trápia ma hlavne na lícach a fúziky 😁

nika82
3. jún 2021

neholim si tvar, len kozmeticka odstrani fuzky nad hornou perou

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzubb007
3. jún 2021

Tak tvar by ma nenapadlo holit, ak ti vadia chlbky navsteva salona to vyriesi a nie experimenty

katkamatka7
3. jún 2021

Holila som si chĺpky na tvári. Nemám ich tmavšie, ani výraznejšie. Ale čo platí na moju tvár, nemusí na inú.

aylinn
3. jún 2021

Toto si podľa mna môžu dovoliť len blondínky s nevýraznými bielymi chlpami.. ja by som nemala odvahu ajked vraj krajšie vyzerá makeup aj lepšie drží a aj pleť vyzerá krajšie. Ale ja by som vyzerala ako konchita wurst za mesiac určite 😂

luccija
3. jún 2021

Tak asi som uz stara, ked nesledujem trendy a neholim si tvar🙂Chapem, ked ma niekto tmave fuzy, alebo na bokoch, ale blede by som.nedavala prec nic by som neholila.Ja som nahnevana, ze som bola u kozmeticky a chcela mi dat prec chlpky nad perou blede nevyrazne dala som sa nahovorit len raz cele sa mi to vyhadzalo ako chlpky vyrastali.

pimpulka
3. jún 2021

ja som to raz skusila iba, mam typicky peach fuzz-cize biele paperie...uz samotne holenie ma po chvilke prestalo bavit lebo to neni len smyk smyk a cau, to ked chce clovek fakt ze pedantne v kazdom kute a zahybe tak sa namaka, a zas cast oholit a cast nie sa neda lebo to vyzera smiesne...bud vsetko alebo nic...ok prvy den pocit celkom fajn....netrvalo dlho a chlpky zacali vyrastat-take iste biele paperie, lenze tie prve dni to bolo peklo....same pichliace , pokozku som mala na dotyk rapavu ,hoci nastastie vidno na nej nic nebolo...som sa nevedela dockat kedy mi normalne dorastie to paperie-za mna nikdy viac...je to fajn ak sa clovek kazdy den holi, mna to nebavi urcite

merlinja
3. jún 2021

Tak ja teda mám chĺpkov dosť - nohy/ruky, som černovlasá, ale na tvári nemám žiadne okrem obočia. Čo by som tam ako mala holiť. Totálna blbosť. Ak máš problém s chĺpkami nad bradou, tak podľa mňa to treba riešiť s kozmetičkou a určite nie holiť. Podľa mňa to len "zhustne", zviditeľnie a budú pevnejšie. Za to, že to nejaké blogerky propagujú ešte netreba každú kravinu skúšať!

dupinka
3. jún 2021

Ja si holim na bokoch husté páperie a kedže mám extra krátke vlasy z vidieť to + pri make up-e to vadí. A nerastú hustejšie ani drsnejšie. Stále rovnako. Nezaberá to ani veľa času, ale dávam pozor aby som si nezaškrabla, pod sánkou mám znamienko. Občas prebehnem aj pod nosom a okolo úst a nič. A som tmavovlasá.
Ruky som skúsila raz, vadilo mi to a nemám ich ani husté, takže toto neriešim

euka210
3. jún 2021

to by ma v zivote nenapadlo, maximalne vytiahnut tie tmave chlpky co rastu na brade...uz som asi tiez stara, ked to musim robit, co si pametam ako mama sedela so zrkadielkom a vytahovala 🙂

lalenka33
3. jún 2021

Použi depilačný krém na tvár alebo orezávatko na obočie.Na Youtube nájdeš kopec návodou na použitie.Ja mám na tvári kopec jemných svetlých chĺpkov akl broskyňa a vadia mi.Používam krém aj ten orezávač.Nerastú ani tvrdšie, ani tmavšie.Kopec žien si myslí, že tie jemné chĺpky na tvári nevidieť, ale opak je pravdou a ešte, ked ich make-up zvýrazní.Za mňa chlpi na ženskej tvári nemajú čo robiť.

missviolet
4. jún 2021

Presne, pouzi nie klasicku ziletku, ale take akoby orezavatko na obocie, kupujem v dm. To paperoe z bokov lic tym mam za 15 sekund prec, neda sa tym porezat... kremy sa mi nanasaju ovela lepsie, makeup sedi ovela lepsie tiez... nic mi to holenie nespravilo, ked paperie doeastie je presne take ako predtym

petrad15
4. jún 2021

ako prečo nie, ak si ale uzrozumená s tým, že to proste budeš musieť robiť často. Niekomu chĺpky nevadia, keďže ich má jemné až tak povediac priesvitné, no niektoré žienky zas toľko šťastia nemajú

autor
4. jún 2021

@missviolet ano, tým myslím len som sa nevyjadrila. Ja to volam mini britva😂len ešte som neskusala