Mám 28 rokov a nechuť do jedla

ivushik287
17. apr 2018

Ahojte. Pisem ohladom seba..mam 28 r. a dve deticky.som vydata.
Asi take dva mesiace mam strasnu nechut do jedla. Ranajky ako tak zjem..ibedy vibec..sem tam tri lyzice polievky...cez den nejaku sladkost...vecere tiez malokedy jem...varim vselico.manzelovi do prace obedy..len ked ja si to mam dat nemam proste chut...mate niektora skusenosti podobne?? Dakujem

truthy
18. apr 2018

No mozno by bolo dobre zajst na gastro. Aj ti byva tak, ze tazko od zaludka alebo proste len nemas na nic chut?

nina19833
18. apr 2018

Taktiež by som ti poradila ísť k doktorovi. Choď najprv všeobecnému a nech ťa ten pošle na vyšetrenia. Nie je to dobré znamenie, keď ti nechutí jesť

ivushik287
autor
18. apr 2018

@truthy len mi nechuti

radolina
18. apr 2018

@ivushik287 Treba ist k doktorovi, nieco v tom isto bude, ked sa vylucia nejake choroby tak potom mozno aj k psychologovi ist, mozno je to aj takehoto povodu

katyd
18. apr 2018

Keď ti nechutí jesť, využi to a daj si hladovku, aspoň tri dni len na vode, ak to pôjde viac, tak aj viac a uvidíš, telo sa ti reštartuje, lebo takto, keď ho pokuse nútiš, to nikam nevedie. Ak by si to vyskúšala, dala by si mi za pravdu, len tu bude zase veľa takých...že hladovka... a budú to odsudzovať a možno aj ty, ale takto by si sa vyhla lekárom.

sintra
18. apr 2018

@katyd cize podla tvojej logiky trpi nahlym nechutenstvom preto, lebo sa telo chce restartovat? :D

katyd
22. apr 2018

@sintra to nie je podľa mojej logiky, telo jej hlási, že nie je v poriadku niečo z toho, ako stravuje a prirodzene sa bráni. Mám toho dosť naštudované a tiež uvažujem logicky. Je to jednoduché, len treba trochu času na to, aby sme sa tým vôbec začali zaoberať a napr. začať aj počúvať svoje telo.