Nechutí mi piť

nikolarasevova
29. dec 2017

Ahojte. Mám taký problém... som v 12tt a nechutí mi žiadna voda. Pred otehotnením som pila prevažne sladké vody alebo vodu so sirupom( čistá voda mi nikdy nechutila ani minerálky ) no teraz mi nechuti ani voda so sirupom ani tie sladké vody (lipton,mirinda...z bubliniek má nafukuje). Ovocné a bylinkové čaje už vôbec nie, z nich má napína na zvracanie. Ako tak mi začali chutiť minerálky ale neviem sa tak schuti napiť .... neviete poradiť nejakú vodu ktorá by mi mohla chutiť? Alebo myslite že mám vydržať že to o chvíľu prejde?? Mám s tým problém už asi mesiac ... ďakujem za každú radu 🙂

ninusa7
29. dec 2017

Drobcek jahoda mnami 😛

levica202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macik34
29. dec 2017

Cista voda je naj. Pit je dolezite teraz dvojnasobne. Skusobcas nealko pivo

nika9876
29. dec 2017

Mne v tehotenstve chutila veľmi magnesia jemne perliva 🙂

alchemilkazltozelena
29. dec 2017

@nikolarasevova dojcenska voda..Lucka napr.

zuzka38
29. dec 2017

@nikolarasevova no podľa mňa sa trba "naučiť" pit vodu...neni nič horšie ako pitie sladenych srajd a bubliniek..

lavieenrose
29. dec 2017

najlepsie spravis ked budes pit cistu vodu...bublinky zbitocne drazdia zaludok

maaaria3
29. dec 2017

Pit nám nemusí chuťiť... piť sa musí... ak nie nesladené čaje, tak isto voda z vodovodu... skrátka preto, lebo treba...

denaka
29. dec 2017

Na začiatku tehotenstva je to ťažké radiť. Mne teraz pri poslednom strašne voda smrdela🙊 trvalo to asi do konca 4m. Aby som aspoň niečo vypila dávala som si do nej šumienku. Takú obyčajnú ovocnú to pomáhalo. No a potom to prešlo samo. Proste skušaj čo ti zachutí...
Chuti sa v tehotenstve veľmi menia možno ti zachutí niečo čo by si predtým určite nevypila 😉

jana005
29. dec 2017

@nikolarasevova ahoj,to isté som mala v tehotenstve aj ja,nič mi nechutilo piť,len som sa nútila. Okrem toho mi bolo aj strašne zle,každý deň ako po opici. Prešlo to az okolo 4-5mesiaca.
Tak len vydržať

sonca1511
1. feb 2018

Ja pijem toma jemne perliva naj

basska_b
1. feb 2018

Daj si do tej vody citrón, mne to pomohlo, keď mi nechutila. Inak keď máš vodu z vodovodu zlú, použi filtračnú kanvicu. Čistá voda by nemala mať žiadnu chuť. v práci som ako netehotná pila z vodovodu a potom som tam začala niečo cítiť, tak som pila minerálku bez bubliniek. Hovorila som si, že to je varovanie, že v tej vode nieco je (budova bola novostavba). Ale tie chute sa naozaj zmenia 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre