Nedokážem pribrať. Poradíte mi?

nikolienka28
6. mar 2014

Baby ja som už zúfalá, nedokážem nijak pribrať, keď som bola tehotná pribrala som skoro na 60 kilo a teraz 4 mesiace po pôrode mám ledva 45 :( Som z toho úplne nešťastná. Neviete mi niekto poradiť ako a čo mám jesť, ako často alebo nejaké výživové doplnky? Najhoršie je to že pri malom ani veľa nespím a nemám ani veľmi chuť do jedla a keď nasilu jem tak mi je zle. Prosím poradte mi

majka777
6. mar 2014

ahoj...vitaj v klube...a to uz mam 30.r. prvy porod za sebou, dva tyzdne po porode ta ista vaha...mozem zjest cokolvek...cely zivot s tym bojujem...u mna je to genetika...aj lekarka mi povedala, ze ja nepriberiem. Skus jest tucny tvaroh, sojove tycinky...proste vsetko, co je tucne :- ) Drzim palce, ale v podstate budme rady, ze sme zdrave. Aj ked chapem, ze ta to trapi, lebo malokto to pochopi...aj ja som zvedava na nejake dobre rady 😉

liwuska
6. mar 2014

ahoj ja som tiez po porode schodla dost a neviem priprata pre tehotenstvom som mam 56kg potom som rapine za mesiac a pol schodla na 48kg a bolo to a aj je moc vidno ahlavne na prsiach ze uz nemam ziadne.ja som zacela jest na ranajky jogust,normalne obed,a veceru.tiez pri malej mi nechuti jest alebo nemam cas ale snazim sa pravidelne mat jedla a dopraajem si sladke a pstupne priberam mam teraz vahu 52kg a som tomu rada