Nekončiace krvácanie

darling111
30. jún 2016

Ahojte baby,
Už pár dní uvažujem,že vás všetky poprosim o radu. Od 6.6. Mám menstruaciu...dnes je 30.6. Čiže krvacam 25dní. Bola som už 2x u gynekologa, ktorý mi 2x pichol injekciu na zastavenie krvácania, no nepomohlo. Prvýkrát ma pozrel ultrazvukom cez brucho, vraj všetko OK. Prvé dni menstruacie som mala neskutočne silné,krv sa zo mňa doslova liala, po 7dňoch krvácanie zoslablo, no za deň použijem asi 2vložky. Doktor povedal,že sú to hormóny a mám počkať do ďalšej menstruacie. Ale veď ja ju mám stále!!! Beriem Ascorutin. Doktor mi nebral ani krv,ani nič...ja fakt neviem čo robiť.

glorikarebeka
30. jún 2016

@darling111 ja by som zmenila lekara,ved to neni normalne 😕 alebo este nejakemu inemu sukromnemu co on nato

bosoriak
30. jún 2016

@darling111 Nezacala si brat antikoncepciu? Naco beries ascorutin?

darling111
autor
30. jún 2016

Neberiem antikoncepciu, ani som nikdy nebrala, s manželom sa pokúšame o babo, nebrala som nikdy ani ziadne hormony, nemam ani stres, Ascorutin mi doktor odporucil na zastavenie krvácania-je v tom vit.C +nejaka zložka na zast.krvácania. Vraj nemám ani cysty, všetko je vraj tam dole ok. S manželom sa o babo pokusame pol roka, zatiaľ sa nepostastilo. Čiže som z toho trosku zmätená,že čo sa deje.

majkabr
30. jún 2016

heh a čo ak je to znížený progesterón?? vtedy bývajú silné a dlhé krvácania počas menštruácie

marisola
30. jún 2016

nehcem ťa strašiť, ale toto mi zavána niečím veľmi vážnym :( nechcem vážne vyriekať diagnozy, ale nebohá babka toto mala a uz je mrtva na nador umrela:(

marisola
30. jún 2016

a tiez preboha zmen gyndosa..to neni normalne..ved nech ta riadne prezrie..ako moze zdrava mlada baba krvacat tolke tyzdne ??!!! nech sa prebere preboha a riesi to, niesi v prechode

tamtamka26
30. jún 2016

No. Svagrina tiez tak dlho krvacala a nakoniec 8cm nador. Ale napadlo ma, ci si nemohla byt tehotna chvilu? Velmi kratko iba?

evina313
30. jún 2016

ja som to tak mala tiež, lekar mi dal norethisteron,brala som ho až dovtedy kým som mala termin dalsieho menzesu.vraj ked boberiem lieky, dostanem menzes do 2 dni. nedostala som, vlastne som zacala krvácat až na dalsi mesiac, ked som mala dostat menzes zas. chcela som si dat sprvait hormonalny profil, ale norethisteronom som si to vraj pobabrala, tak musim na odbery cakat 3 mesiace, aby mi to neskreslilo výsledky.inak podla gynekologa som uplne v poriadku. takže neporadim, ja som si kvoli tomu krvacaniu vyziadala vysetrenie stitnej zlazy. potvrdil sa mi autoimunitný zapal SZ, zatial bez liečby, ale tiež neviem, ci to ma niečo spoločné s mojim krvacanim. a pravda je, že ani ja nemožem otehotniet, ale zase ja to už ani neriešim, kedže mam už 42 a 2 deti. 😉

janap76
1. dec 2019

@darling111 prosím Ťa pamätáš si ako si to vtedy nakoniec riešila ? Ďakujem pekne

darling111
autor
2. dec 2019

@janap76 no asi tak ze akosi to preslo samo...viem,ze mi vtedy pichol 2x inj.a nic...ale po mesiaci to prešlo samo...vraj sa mi vzburili hormóny,to bolo vyjadrenie doktora.odvtedy som bola raz tehotna,no v 6.týždni som potratila...a od vtedy(je to uz asi rok a pol) som uz neotehotnela.

janap76
2. dec 2019

@darling111 ďakujem Ti. Ja som mala tiež problém otehotnieť. A Mudr múdry mi povedal že neotehotniem prirodzene a na umelom by to bolo ako vyškrábávať prázdny hrniec. A dnes mám 2 deti a prirodzene ❤️❤️ Takže držím prsty aj Tebe 🍀🍀

saskia222
31. júl 2022

@darling111 ahoj otehotnela si este potom ??? Mam rovnaky problem ako vtedy ty… nekonciace krvacanie, pichanie injekcii na zastavenie atd🙈

darling111
autor
31. júl 2022

@saskia222 áno otehotnela! Mala dom 2x biochemické tehotenstvo a teraz v januári opäť ale opäť potrat v 5tt... Momentálne som začala fázu IVF, picham si injekcie na stimuláciu folikulov, takže ma čaká odobratie vajíčok, a vklad emrya... My s otehotnenim očividne nemáme problém, horšie je s udržaním 🙈😭 tak snáď to vyjde 🤷‍♀️

saskia222
1. aug 2022

@darling111 to s tymi potratmi ma mrzi :( no ja som mala v poriadku cyklus, potom prislo mimomaternicove tehotenstvo a akosi sa po nom moje telo nevie dat doporiadku aj ked je to uz rok🙈. Momentalne uz tiez mame termin do ivf centra, som zvedava co nam tam povedia. Povedali vam v centre aj preco mas problem udrzat plod? A ako dlho od konzult.trvalo kym ste presli k samotnemu “oplodnovaniu”??? Ak nevadi ze sa pytam🙈.
Ja sa bojim toho isteho, ked chodim na folikulometrie stale krasny velky folikul, dva dni na to corpus luteum ako vysite, ovu prebehla ale nastane velke krvacanie a zas nie a nie skoncit🤦‍♀️….

didi2102
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
darling111
autor
1. aug 2022

@saskia222 asi 2 roky je to už čo som začala chodiť do centra... Prešli sme si všetkým od začiatku, vyšetrenia, genetické testy, teraz na jar reprodukcna imunológia, skúsili sme inseminaciu - nevyšlo, testy všetko ok. Par mesiacov som si dala off od toho všetkého a teraz som už opäť nabehla na to finále, čiže už 2.tyzden si picham inj do brucha na stimuláciu vajíčok, asi cca o týždeň odber vajíčok a embryo naše ešte dajú na genetiku, ak bude ok tak rovno IVF.

saskia222
1. aug 2022

@darling111 a tie vsetky testy pred ivf su povinne? A mate uz doma nejake dietatko ak sa mozem opytat?

darling111
autor
1. aug 2022

@saskia222 nie... Zatiaľ žiadne bábo 😓 len 4 potraty. Uvidíme teraz po 1. IVF, verím ze to už vyjde. Nič iné mi neostáva 🙏

darling111
autor
1. aug 2022

@saskia222 a áno. Vysvetľovala mi celý postup moja Dr. Ze musíme prejsť všetkými testami a vyšetrenia mi, že musím absolvovať aspoň 1x IUI (inseminaciu) a až tak IVF. Čítala som, že niektorým babam to vyšlo už po inseminacii ze otehotneli. Mne žiaľ nie. Ja som v novembri 2021 podstúpila inseminaciu, neúspešne a ci veríte ci nie, v decembri som spontánne otehotnela no o týždeň však odišlo samo, potrat. A v januári 2022 som otehotnela spontánne opäť! A vtedy sa mi podarilo to udržať do 5tt a odišlo zase samo. Ale 2x po sebe ze som spontánne otehotnela bol pre mňa ako zázrak 🙏 už som verila ze to vyjde, no nakoniec zase nič 😓 tak odvtedy som už len šla na testy reprodukčnéj imunológie, kt. Všetko ja aj muž OK. Tak som si dala pauzu par mesiacov, na vstrebanie všetkého a teraz od júla teda už proces IVF

saskia222
1. aug 2022

@darling111 oh mrzi ma cim ste si presli! :( je to strasne nefer…velmi drzim palce nech vam to ivf vyjde! Naozaj….kedy mate naplanovany vklad? 🙂