Nemôžem sa naplno nadýchnuť

9. máj 2021

Pekný večer, mám taký problém..už druhý deň sa nemôžem akoby naplno nadýchnuť..keď som zaspávala sa k tomuto nepríjemnému pocitu pridalo silné búšenie srdca, tŕpnutie horných končatín a slabá triaška. Po chvíli to však prešlo. Dosť ma to vydesilo🙈 mohlo ísť o tetanický záchvat?

kkovacovak
9. máj 2021

Určite išlo o tetanický záchvat

autor
9. máj 2021

@kkovacovak ďakujem, to jediné ma napadlo..v tú chvíľu som si však myslela, že je môj koniec..

kkovacovak
9. máj 2021

Ano môže to tak pôsobiť. Musíte sa jednoducho len ukľudniť. Mne pomáhalo dýchať pri najhorších stavoch do sáčku.

autor
9. máj 2021

@kkovacovak ďakujem, myslela som, že budem volať sanitku, keďže som predtým nič podobné nezažila, ale snažila som sa upokojiť, pokojne dýchať a prešlo to🙏no o chvíľu idem spať znova a bojím sa, že sa to zopakuje🙈 vyskúšam aj ten sáčok, ak bude treba...ešte raz ďakujem

kkovacovak
9. máj 2021

A dopujete sa magneziom B6? Kľudne si môžete dávať aj vyššiu dávku hlavne pred spaním nech sa ukľudníte. A hlavne si nespájajte spánok so záchvatom lebo sa budete báť chodiť spať. Môže sa to stať kedykoľvek a so spánkom to nesúvisí 🙂 a nie je za čo 😉

autor
9. máj 2021

@kkovacovak dnes som si nasadila magne B6.. píše sa 6-8 tabliet denne, čo ma prekvapilo ale tak ak to má pomôcť..

kkovacovak
9. máj 2021

Kľudne môže byť...ono to určite pomôže

paaaaj544
10. máj 2021

Tetanicky zachvat poradila by som ísť na kardiológiu či je preistotu všetko v poriadku no potom na neurológiu a tam nech ti urobia test na tetaniu dovtedy užívať magnesium mne pomaha magne b6 neni na predpis drž sa