Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Nemôžem spať

Nespavosť
teoma
23. aug 2019
Ahojte. Bola som asi pred mesiacom s ani nie dvojročným synom v nemocnici, lebo neprestával vracať (už od mala neznášam vracanie, takže v prípade môjho syna úplne blbá kombinácia- mala som strašne vysoký tlak a búšenie srdca..)odvtedy už je malý v poriadku, ale začala nás ostatných doma obchádzať brušná chrípka. Odvtedy sa nemôžem zbaviť toho blbého pocitu, že je malý chorý, alebo že sa čoskoro dovracia. Tento pocit mám len v noci, keď nepokojne spí, otáča sa a mrnčí. Bol na pár dní u mojich rodičov a vyspala som sa ako nikdy. Teraz ho zasa mám pri sebe v postielke v spálni a začalo to odznova, aj keď viem, že je v poriadku a zdravý, ale mne zas vyskočí tlak, mám búšenie srdca a preháňa ma, aj keď je akýkoľvek strach neopodstatnený.. úplne mi šibe.. aj keď sa len pretáča na druhý bok a ja už som na nervy. Kúpila som si sédativ PC ale nepomáha to. Máte niektorá podobné stavy, nech viem, že v tom nie som sama? Ako to riešite? Ďakujem
limetka69
23. aug 2019

no mne velmi podobna skusenost vyvolala panicku poruchu, 8 mes mi potom paralo v hlave. na zaciatok by som zvysila magnezium a nejak pracovala na mantrach aby som samu seba presvedcila, ze je to uz ok. :D

danalop
23. aug 2019

@teoma ahoj ja by som skôr tiež odporučila magnézium, viac to upokojuje alebo normálne zájdi za lekárkou a povedz jej to nemusíš byť hneď chorá len by ti predpísala niečo na ukludnenie a pokojnejší spánok, ak už to máš takto neviem či pomôžu vitamíny.

deti95060810
23. aug 2019

aj v lekárni ti predajú niečo na ukľudnenie...ak nepomôže tak potom už len obv. lekár ....Ešte skús aj čaj na spanie - medovka napr. aj to môže pomôcť

slavkasobanska
25. aug 2019

Ahoj , ja som veľa rokov brala lieky na spanie, tie posledné mi nesadli nejako a tak som nejako dala do hlavy že magnezium je tabletka na spanie , dám si a spím , fakt je všetko v hlave , držím palce spánok je dôležitý

Tu začni písať odpoveď...

Odošli