Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Neobvyklé špinenie namiesto menzesu

lubikan
29. jan 2013

Kocky,odkedy som schudla-1,5 roka je tomu,mavam pravidelny menzes.. 19-ho....naposledy mi meskal cca 4 dni.....urcite s predvianocneho a ineho stresu...teraz mi meska znova ,cca 10 dni...citim sa nafuknuta,proste tak ako PMS...ale problem je v tom,ze dnes rano som mala na wc papieri trosku krvi a hnedy hlien....a odvtedy absolutne nic..je mi to velmi zvlastne,pretoze toto sa mi este nikdy nestalo,praveze vzdy ked sa objavila krv,nastali krce,ze som musela uzit brufen... nikdy som nespinila,ani pocas oboch tehotenstiev....dokonca som si prave urobila tehu test,z nervov som utekala do lekarne,teoreticky to mozne je...bolo by to cca 15 dni 🙂 ..ale test bol negativny....a krce nemam ziadne

Preto sa chcem spytat,mal niekto toto iste? aky zdravotny problem z toho vznikol?

slunce3
30. jan 2013

ahoj ja som mala týžden pred MS špinenie taký tmavý hlien beriem hak ale pre istotu som robila aj test, nič, a MS dorazila presne ako mala ale je mi divné to že ma začal pobolievať prsník cez to špinenie teraz už je mrcha skoro na konci a už ma pobolieva aj druhé prso ani nie bolí ale také ako keby mi tam mravce behali, samovyšetrenie som si robila kao nežne žiadna zmena... a mám pocit ako by boli v studenej voda alebo ako keby sommala mokré plavky na sebe ... ku gynde idem po mrch keďže mám aj preventívku teraz tak sa s nou porozprávam ale u mna to asi bude hak. neviem ale nech miradšej pozrie všetko čo má a budem kľudnejšia

Tu začni písať odpoveď...

Odošli