Neolasik párty - laserová operacia očí

lenusiknr
4. mar 2013

Ahojte, najdu sa tu maminky ktore by mali zaujem ist na laserovu operaciu oci- do Neovizie v Ba? ak by nas bolo 8 tato operacia by nas vysla ovela lacnejsie...cena na jednu osobu vychadza 2000 eur ak nas bude 8 vyjde nas to cca 1300 eur. ak by mal niekto zaujem napiste mi, pripadne ak niekto bol na tejto operacii- Neolasik napiste mi Vase nazory🙂 dakujem velmi pekne

maxinax
22. apr 2013

Dobry den mal by som zaujem o operaciu. Kontakt brano29@gmail.com

chichinka
22. apr 2013

Ja nad tym velmi uvazujem momentalne... 🙂

chichinka
22. apr 2013

Prave citam ich podmienky na lasik party, fu, zda sa mi to dost narocne takto zladit 8 osob ale teda zlava je velmi zaujimava 🙂 budem to tu sledovat a drzat vam palce 🙂

lejka007
29. máj 2013

dobrý deň, ak nepíšem veľmi neskoro tiež by som mala záujem o operáciu očí. kontakt lejka007@azet.sk

kvetka18
30. máj 2013

Dobry den, chcem sa opytat ci je to este aktualne, manzel by mal zaujem

peliroja
31. máj 2013

Zdravim, taktiez by som mala zaujem, aj tak je to palka ale zrovna som sa dnes bavila s kamoskou co to podstupila cca pred rokom a velmi si pochvaluje. Vraj super pristup, operacia uplne bez bolesti a vidi az roh. Oproti znamym co absolvovlai operaciu starsimi typmi laseru tak vobec nema pocit suchych oci, nevadi jej klima prievan ani nic podobne. Takze to ma celkom dostalo 🙂

daku1985
17. júl 2013

ahojte, hlasam skupinu na lasik party, neovizia BA. viete o niecom? dakujem

mikchaila
19. júl 2013

Ahojte, hlasim sa. Ak mate zaujem piste na sandy.r@centrum.sk. cim nas je viac tym lepsie...dik 🙂

balumi
22. júl 2013

@lenusiknr ahojky uz si to podstupila? ja o tom uvazujem, ...len neviem ci ste sa uz nazbierali🙂

lenusiknr
autor
22. júl 2013

ahojte, operaciu mam uspesne za sebou uz dva mesiace 🙂 kazdemu odporucam, niet nad cim rozmyslat... operacia bezbolestna, par hodin po operacii som videla jak orol.. a to som mala dioptrie az -7 na oboch ociach...
@balumi ja uz to mam za sebou skus si vyhladat neoviziu cez FB a tam zaloz skupinu alebo sa pridaj do nejakej... 🙂 rychlo sa tam ludia zbieraju

veronika0212
17. sep 2013

@daku1985 Ahoj este stale hladas niekoho na operaciu do skupiny? rada sa pridam!

veronika0212
17. sep 2013

Ahojte aj ja mam zaujem operaciu, na termine mi nezalezi, ak viete nieko o nejakom volnom mieste, resp. ak nas je dost podme do toho!

kopia
26. sep 2013

S priatelkou chceme ist na tu operaciu,ak to bude niekto organizovať dajte mi prosím vedieť na kopia@post.sk.potrebovali by sme štyri oči.Ďakujem.

alisia
6. okt 2013

Ahojte, aj ja by som sa pridala do skupiny.....ďakujem

balumi
15. okt 2013

@alisia
@kopia
@veronika0212
@mikchaila

ahojte, kolko by nas malo aktivny zaujem? najvyssia zlava je pri 8 osobach....
http://www.neovizia.sk/cennik/cennik-laserovych...

veronika0212
15. okt 2013

ja uz v skupine som, uz mame termin ale hladame nahradnikov ak by ste mali zaujem🙂

alisia
15. okt 2013

ahojte, ja som už tiež v skupine...@veronika0212 nejdeme náhodou spolu? 🙂 29.10. na predoperačné? 🙂

balumi
15. okt 2013

@veronika0212 vyzera to tak, ze sa vam niekto odhlasi? kedy mate terminy?

medynka82
29. okt 2013

@balumi ahoj.aj ja chcem ist.mate este volne alebo vies o nejakej skupine?

medynka82
29. okt 2013

@veronika0212 ahoj kedy mate termin,mate este volne miesto?

krns
11. nov 2013

Ahojte, chcem vytvoriť skupinu na LASIK party (NeoLasik HD) do BA. Minimálne aby sme boli štyria. Operácia by mala byť buď november alebo december tohto roku. Ak by mal niekto záujem, tak mi napíšte na mail kristinka140486@gmail.com

kika2486
20. nov 2013

kika2486 ahojte,ja mam vazny zaujem o tuto operaciu a hladam skupinu,do ktorej by som sa mohla pridruzit, som ochotna maximalne sa prisposobit.ak je tu niekto,kto to realne dava do kopy,tak mi prosim piste na kjamrichova@gmail.com
Dakujem

jill
10. dec 2013

Ahojte, rada by som sa pridala ku skupine, ktorá by chcela absolvovať laserovú operáciu očí na klinike Neovízia v BA, termín tak január-február. Prípadne môžeme založiť vlastnú skupinu. Môžete ma kontaktovať na marianna.tonkovicova@gmail.com. dakujem

wieruska1
29. jan 2014

je tu niekto kto ma zaujem o tuto operaciu? rada by som sa pridala
viera.zvarova@gmail.com

mimikoll8
3. feb 2014

@wieruska1
Ahoj, ak mas zaujem o operaciu prave davame na facebooku dohromady skupinu a zhaname ludi, momentalne sme 2, ktori chcu ist v najblizsej dobe..ak mas naozaj vazny zaujem, tak mi napis na mimi.kollarova@gmail.com..cim skor tym lepsie..vopred dakujem 🙂

beech
18. mar 2014

@lenusiknr aj ja by som chcela ísť!

beech
18. mar 2014

@mimikoll8 a kedy by bola operácia?aj ja by som sa pridala

barby11
26. mar 2014

Kamaratka teraz kompletizuje skupinu. Ak mate zaujem, tak ju prosim kontaktujte na FB, Ivana Vitkovska, alebo v tejto skupine na FB: https://www.facebook.com/groups/129233573758682/, pripadne na mail: vitkovska.ivana@gmail.com
@beech
@wieruska1

beech
9. apr 2014

@barby11 písla som tej tvojej kamoške mail ale neodpovedala je to ešte aktuálne?

barby11
9. apr 2014

Pokiaľ viem tak áno @beech nápis mi ip a ja jej to preposlem