Nepravidelná menštruácia po cisárskom reze

ver0n
10. dec 2015

Dámy, chcem vás poprosiť o radu, skúsenosti. Som presne 6 mesiacov po cisárskom, kojím, prvý menzes som dostala hneď po mesiaci, ešte počas šestonedelia. Ďalšie cykly mám dosť nepravidelné, akurát september a október boli ukážkové (cyklus 31 dní a trvanie 6 dní). K Dr. ešte nechcem ísť, chela by som len vedieť, či máte niektorá podobnú skúsenosť a kedy sa to asi upravilo... Ďakujem 🙂

evittam
10. dec 2015

@ver0n Pokiaľ kojíš, tak je normálneˇ, že buď nemáš MS vôbec alebo nepravidelne tak ako píšeš....A to si nebola u dr. ani po 6-nedelí?

maminuska
10. dec 2015

@ver0n ahoj , ja som teraz po poslednom tehotenstve mala dost rozhádzaný cyklus , menzes som dostala na 4 mesiac ale potom som mala po 40 dňoch , potom po 35, 25 a až potom sami ustálil na 28 a od nejakého 10 mesiaca po pôrode ho mávam pravidelný , zhruba každých 28 dní +- 1 deň .

ver0n
autor
10. dec 2015

@evittam, @maminuska vďaka veľká, ste ma upokojili... a áno, samozrejme po 6nedelí som bola na kontrole, všetko v pohode, len mi Dr. povedala, že ak sa menštruácia neupraví do pol roka, že mám prísť, no samozrejme,keďže kojím nejako sa mi nechce moc stresovať sa po vyšetreniach, keď každá žena a hormóny sú rôzne a prispôsobujú sa zmenám inak. 🙂