Nepravidelný menštruačný cyklus

anik025
17. jún 2014

Ahojte, vedel by mi niekto poradiť alebo mate skúsenosti s týmito prípravkami na nepravidelný menštruačný cyklus, ktorý zaberá viac? pomáha to alebo sú to len vyhodené peniaze..? Dakujem

anik025
autor
17. jún 2014

NIKTO NIC?

mariankas
17. jún 2014

Mne na úpravu pomohol bylinkový čaj od pani Kopáčovej z Vrbového, ktorý mi namiešala, keď som tam bola. Som z ďalej, tak potom mi odporučila kúpiť si ženský čaj z lekárne, gynastan. Zrejme závisí aj od príčiny, u mňa veľa spravil stres, toto som si poriešila tiež.

mobilbabie
17. jún 2014

tieto prípravky nepoznám, ale ja mám ten istý problém , kúpila som si kvapky Gynex a upravilo sa .. MS som mala len na vyvolanie injekciou s hormonmi

anik025
autor
17. jún 2014

@mobilbabie a nemala si stoho vedlajsie ucinky nejake, priberanie, alebo tak, a ako dlho si tich uzivala?

gizel
19. jún 2014

stále mávam dlhšie cykly okolo 30-38dni, tento mesiac som začala krvacať na 23 deň.Krvacanie trošku silnejšie ako obvykle, ale nič hrozne akurat že zvyknem krvacať tak 3dni potom už len špinenie, teraz je 6 den a stale krv. Nema s tym niekto skusenosť? Je to vplyvom hormonov? alebo čim to je?

angelinka13
20. jún 2014

Babenky, na nepravidelnu a bolestivu menstr. zabera pupalkovy olej a tiez materska kasicka, harmonizuje hormonalnu hladinu, odporucam. A tiez cajiky z alchemilky su dobre, treba ale uzivat dlhsie...

mobilbabie
23. jún 2014

@anik025 nie nemala uzivam asi 2 mesiac zatial ok