Nerastú mi vlasy

rlenka1
23. apr 2021

Nepozna niekto nejakeho lekara ktory sa zameriava na vlasy v Michalovciach. Vobec mi nerastu vlasy a uz nie su ani huste. V Decembry som bola u kadernicky ktora mi spalila vlasy a od vtedy nerastu su velmi poskodene.

danka808
23. apr 2021

@rlenka1 neviem ci ti s tym pomoze lekar. Skor by som skusila prirodne veci ako kury na rast vlasov a hlave na obnovenie korienkov 🙂

ivka21
23. apr 2021

Treba si robiť zábaly z vajcika olej olivový a trosku ricinoveho to by ti malo konce trosku dat dokopy. Plus šampón na rast vlasov.

chrumka120
23. apr 2021

@rlenka1 to by ti musela ta kadernicka spáliť korienky vlasov a nie vlasy aby ti kvôli tomu nerástli

rlenka1
autor
23. apr 2021

@chrumka120 no tak asi spalila kedze som mala aj chrasty na hlave. A ked mi farbila vlasy tak uplne horuce az to stipalo. Ale povedala ze to nic ze to je taka farba

rlenka1
autor
23. apr 2021

@danka808 pouziva uz dlho biosil, revalid sampon na rast vlasov ale nic nepomaha.

rlenka1
autor
23. apr 2021

@ivka21 mozes mi dat recept ako sa tato kura presne pouziva?

chrumka120
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marticka85po
23. apr 2021

Skus kofeinovy Plantur 21, ruzova flaska.ten je na rychlejsi rast vlasov

danka808
23. apr 2021

@rlenka1 skus prírodnu kozmetiku, nie chemicku 🙂 na trhu je vela prirodnej kozmetiky, ktora by ti mozno vedela pomoct, ked ti chemia znicila vlasy skus ist na to prirodou. Existuju bvylinne zabaly, tak isto vyzivove doplnky, tie vlasy potrebuju vyzivu aj zvnutra tela , nie len z vonku

1xenia1
23. apr 2021

To nebude tým že ti vlasy nerastú. Vlasy rastú len tebe ako ich kaderníčka spálila tak sa ti pravdepodobne stále lámu a pre to vyzerá tak že nerastú

ivanka12311
23. apr 2021

Ahoj ako kaderníčka by som ti poradila jedine serioxil sérum, šampón maska 👌🤗 dajú sa dokopy podpor ich rast aj zvnútra hair vitamins drink aj ten je výborný osvedčený aj ja som na ňom fičala...rada do budúcna viac ku nej nechoď napísala by som aj negatívnu recenziu ak má nejakú stránku nech vedia aj druhý o jej kvalitnej práci!keby to urobila mne tak sedím asi v base 😁

katkamatka7
23. apr 2021

@rlenka1 Ahoj. Mne vypadali vlasy na dvoch miestach, mala som lysiny o priemere 3cm kruhu. Vlasy inak husté a dlhé, tak som prekrývala česaním. V lekárni som zohnala biotin tabletky, vodičku na podporu rastu vlasov, od kaderníčky zohnala ampulky s tekutinou určenou na podporu rastu. Masírovala. Trvalo to asi pol roka, kým som prelustrovala rady na internete a naozaj zo dna na deň mi zabralo toto: čerstvá nazbierané jarná žihľava. Povariť 10 až 15 minút, po vychladnutí opláchnuť hlavu. Na lysiny som priložila lístky žihľavy. Po varení už nepŕhlili. Mesiac bol chvíľu pred splnom, dorastal a z večera do rána sa objavil tmavý porast. A rastú vlasy ďalej.

erica1705
23. apr 2021

Kaderníčka mi poradila ricinový olej

ivka21
23. apr 2021

@rlenka1 navlhci si vlasy zmiesaj jeden žĺtok lyžicu olivového oleja a kvapku ricinoveho, to si daj na vlasy. Na to sáčok a uterák. Po hodinke si to treba zmyt ale kľudne aj dvakrát za sebou lebo ricinovy olej je dosť mastný netreba sa zlaknut. A opakovať. Alebo druhá verzia použiť iba oleje to si môžeš nechať aj cez noc a potom zmyt

rlenka1
autor
23. apr 2021

Dakujem za rady dufam ze to pomoze vlasy uz mam ako slamu este minuly rok som ich mala krasne dlhe huste farbit vlasy si uz nikdy nebudem

rlenka1
autor
23. apr 2021

@ivanka12311 napisala som jej recenziu uz sa na nu stazovali viacery. Nieze mi poskodila vlasy ale mi.nedala farbu aku som chcela. Chcela som tmavu blond ale mala som svetlofialove vlasy a k tomu este som zaplatila 80eur hrozne nieco

hailey1
23. apr 2021

@rlenka1 prosim ta 😂 to ktora?

rlenka1
autor
23. apr 2021

@hailey1 pri kauflande v monte carle kadernictvo

ivanka12311
24. apr 2021

@rlenka1 žasnem odmietla by som aj zaplatiť oči pre plač doslova.. daj vlaskom teraz aj na čas pauzu od farbenia kým sa dajú ako tak dokopy investuj do kozmetiky ako písala vyššie serioxil zábaly a hydratácia😌ja by jej dala 😤

zuzubb007
24. apr 2021

Tak za taky super účes a ešte aj iný odtieň si jej hádam nedala tých 80 euro?

rlenka1
autor
24. apr 2021

@zuzubb007 dala som jej povedala ze takto to ma bit to len otien a potom budem mat vlasy take ake som chcela. Ale ze mi uplne spalila vlasy ze teraz ich mam ako slama to mi uz nepovedala

rlenka1
autor
24. apr 2021

@ivanka12311 uz sa nefarbim zafarbila som si vlasy na tvoju povodnu farbu hnedu a uz dost dufam ze mi pomoze prirodna kozmetika ak nie tak za musim ostrihat uplne do kratka