Neskutočná bolesť krčnej a hrudnej chrbtice

lucia851
16. okt 2021

Ahoj ja už neviem ako by som tu bolesť utlmila. Aj sa snažím cvicit, beriem liek Lyrica, aj od bolesti si dávam flector a aj milgamu som začala brať. A aj tak mam neskutočne bolesti krčnej a hrudnej chrbtice. Co mam už robiť?

pribinak
16. okt 2021

@lucia851 rehabilitácie?

modrymotyl8
16. okt 2021

@lucia851 toto poznám mna neskutočne bolela krčná chrbtica ale potom som našla jedno video na odblokovanie krčnej chrbtice a celkom mi to pomohlo. Nevravím že je to na 100% ale už ma tak krčná chrbtica nebolí 🙂

lucka_ke
16. okt 2021

na neurológii si bola? môžeš mať vysunutú/poškodenú platničku, čokoľvek...

lucia851
autor
16. okt 2021

@lucka_ke ja mam na krčnej niečo a na hrudnej mam povysunutu iba platničku.. Ale mne to vedú ako chronicku neuropaticku bolesť. Mam na to ten liek Lyrica ale niekedy mi to absolútne nepomáha. V minulosti som užívala opiaty ale mam och zakázané pretoze sú návykové a vznikla mi po nich psychická choroba depresie a úzkosti.

lucia851
autor
16. okt 2021

@pribinak nemám kedy lebo od 2 novembra nastupujem do práce a rehabilitácie majú volne az v polovici novembra

lucka_ke
16. okt 2021

skús ešte nájsť u vás v meste fyzioterapiu, kde sa cvičí SM system, to pomáha aj na chronické bolesti - naučia ťa ako správne cvičiť, lebo ak je niečo vysunuté treba veľmi opatrne + k tomu brať lieky ako doteraz

stanulienkat
16. okt 2021

Treba cvičiť, úplne zakázané je spať na bruchu, neumývať si vlasy nad vaňou v predklone...

mogaa
16. okt 2021

@modrymotyl8 pošleš mi prosím link na to video? tiež ma bolí krčná chrbtica a neviem čo s tým...síce cvičím ale nejako nepomáha(nie je to na krčnú chrbticu, ale silové na celé telo)

modrymotyl8
17. okt 2021

@mogaa áno vieš čo ja som bola prekvapená že po druhom cvičení mi odblokovalo krčnú chrbticu.

ludkaholindakova
17. nov 2021

Ahojte má niekto skúsenosti s Milgamma N na krčnú chrbticu? Už pár dní má bolí a rozmýšľam si to zakúpiť ďakujem